Sayfa 373/1049 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473873 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by ilkerx Yazıyı Oku
    btc birkaç güne 9.500 olur ise şaşırmam..

tabi her zamanki gibi yanılabilirim..

Sorun 9500 çıkıp çıkmaması değil. Alacağımız riskin ürküttüğümüz kurbağaya değmeyeceği.
    Belki de çıkar belki de çıkmaz. Belki çıkmaz gerçekleşir ve hedefime gelir ise büyük trade şansı kaçabilir.
    Yoksa her yerden belli başlı kazançlar oluyor her gün.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1

İlla trade edeceğim diyen var ise aşağıdan gelen siyah hafif yükselenden denenebilir bence. Gerçi ben ona da girmem.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

3.  Alıntı Originally Posted by ilkerx Yazıyı Oku
    btc birkaç güne 9.500 olur ise şaşırmam..

tabi her zamanki gibi yanılabilirim..

Dostum içime öyle geldi, sağlam duyum, gaipten haber var, hislerim kuvvetlidir yerine bu kadar arkadaş gibi grafiğini atsan daha iyi olur.

Yoksa aklıma gora filmi geliyor

Kaptan Logar bir cisim yaklaşıyor
    images%2818%29.jpg

MI 5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Degerli arkadaşlar herkese merhaba.
    Kucoinde CTR ve MEE diye iki coin almıştım az bir miktar. Kucoin borsasında bu iki coin kaldırıldı ve bana bi mail geldi elinizdeki coinleri 18 Mayısa satın gibisinden. Ancak benim portföyümde bu iki coin görünmüyor dolayısıyla satamiyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by possedion Yazıyı Oku
    Degerli arkadaşlar herkese merhaba.
    Kucoinde CTR ve MEE diye iki coin almıştım az bir miktar. Kucoin borsasında bu iki coin kaldırıldı ve bana bi mail geldi elinizdeki coinleri 18 Mayısa satın gibisinden. Ancak benim portföyümde bu iki coin görünmüyor dolayısıyla satamiyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Duyurularda bunlar var:
    CTR trading pairs closing date will be at 15:00:00 (UTC+8) on April 04, 2018

All pending orders will be shut off for MEE at 18:00 (UTC+8) April 16, 2018.
    Withdrawals of MEE tokens from KuCoin will continue to be supported until 18:00 (UTC+8) on May 4, 2018

Şimdi kucon'den baktım, her iki tokenin de dışarıya gönderimi açık. Bende kuruş miktarında var ve cüzdanımda görünüyor. Assets bölümünde göremiyorsanız son işlemlerinize ve son yaptığınız gönderimlere bakın, olmazsa desteğe başvurun.

6. Assets kısmında görünüyor. Tam anlamadım ama ben bu coinleri dışarıya başka bir borsaya gönderip orada mi Btc ye dönüştürecem. Ben bu işlemi Kucoinde neden yapamıyorum. Aldık bu coinleri sanırım elimizde patladı satamiyoruz çünkü.

7. 3500 & 3800 usd btc icin gayet makul , yukarida ki grafta gozuken dusen kanal icerisinde ki alt band'tan sekip olasi bir tepki hareketini saymazsak genel olarak short devam
    Ama hisli kablen vuku bulup ucacak kacak soylemlerine dikkat maliyeti 0 olan bir zamazingo'dan bahsediyoruz
    İleride elbet blokchain günlük hayatımıza girecek fakat o güne daha oldukça bir zaman var
    Arada atmasyon yazılar görünce ister istemez " ziyaaaa " diye bağırasım geliyor
    https://www.dailymotion.com/video/xfekon

Sayfa 373/1049 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •