Sayfa 375/1049 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475875 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1

Update..Siyah yükselenden dikkat edelim. Düşen siyaha kadar olası tepki mümkün. Bu durumda mavi iptal olur sanırım bende.
    Çok kısa bir zaman içinde olası tepki başlayacaktır..Ben oynamıyorum buna.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

2. Üstadım hoşgeldin
    Yani kısaca 7800 ü yukarı kırarsa maviden çıkıyoruz.

Bu arada takip ettiğim onlarca kişi arasından ileriye dönük en iyi tahmin senin hocam. Teşekkürler

MI 5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by cemalbursa Yazıyı Oku
    Üstadım hoşgeldin
    Yani kısaca 7800 ü yukarı kırarsa maviden çıkıyoruz.

Bu arada takip ettiğim onlarca kişi arasından ileriye dönük en iyi tahmin senin hocam. Teşekkürler

MI 5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İltifat için teşekkürler. Evet mavinin iptal olma durumu var. Eğer olur ise müthiş UZAK gelişmeler olur.

Bu olur ise aşağıdaki 2 yatay kırmızı hedeflerimiz DE daha aşağı kayacaklar.
    Ayrıca UZAK vadede 2 müthiş kazanç durmumuz teke düşecek.
    Bu da demek oluyor ki bunlar olur ise BTC gömülecektir. Kripto dünyasına en ağır darbe olabilir. O zaman hesaplarız ama çok ucuzlayabilir.

Evet mavinin iptali okadar önemli.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

4. ara sıra şimdi yazacağım özelliklere sahip paralarada bakmanızı öneririm.aylardır ne borsa nede sanal para piyasası ile ilgili hiçbir paylaşım yapmamıştım.ancak tpay'ı inceledikten sonra bunu sizlerlede paylaşmaya karar verdim.sistemkoin borsasında tpay adlı token'i sizlerinde araştırmanızı tavsiye ederim.daha 55 günlük bir token ancak gümbür gümbür geliyor.almanyada bir bankanın % 9.9 luk kısmını satın aldılar.8 haziranda İsviçre'deki bazı bankalarla yaptıkları anlaşmaları açıklayacaklar.bluediamond adlı kredi kartını piyasa sürecekler.piyasada şuan 15,3 milyon adet var.fiyatı yaklaşık 3,5 usd civarında.maksimum sınırıda 25 milyon tpay.bir zamanlar buralar dutluktu dedirtecek token arayanlara duyurulur.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5. Bu hafta NEO maliyet 0.006928 satis 0.00748 daydim sonrasinda satip TRON maliyet 0.0000077 satis 0.00000794 alip sattim.

Suan icin elimde ZEN var maliyetim 0.00394981( pazar gecesi 1 de alindi ). Hedef satis fiyatim bir hafta vade icin 0.00425000

Satis sonrasi diger coinlerden birine gececegim. Oranlar BTC-COIN( coin in kodu ) bazlidir.
    Son düzenleme : Buraktepe; 03-06-2018 saat: 06:18.

6.  Alıntı Originally Posted by hayki Yazıyı Oku
    ara sıra şimdi yazacağım özelliklere sahip paralarada bakmanızı öneririm.aylardır ne borsa nede sanal para piyasası ile ilgili hiçbir paylaşım yapmamıştım.ancak tpay'ı inceledikten sonra bunu sizlerlede paylaşmaya karar verdim.sistemkoin borsasında tpay adlı token'i sizlerinde araştırmanızı tavsiye ederim.daha 55 günlük bir token ancak gümbür gümbür geliyor.almanyada bir bankanın % 9.9 luk kısmını satın aldılar.8 haziranda İsviçre'deki bazı bankalarla yaptıkları anlaşmaları açıklayacaklar.bluediamond adlı kredi kartını piyasa sürecekler.piyasada şuan 15,3 milyon adet var.fiyatı yaklaşık 3,5 usd civarında.maksimum sınırıda 25 milyon tpay.bir zamanlar buralar dutluktu dedirtecek token arayanlara duyurulur.
    Ustad 9,5 dolardan 2.5 a cakilmis. Biraz soluklanmasi icin beklemek iyi olur bence. Hala dusus trendinde goruluyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Ustad 9,5 dolardan 2.5 a cakilmis. Biraz soluklanmasi icin beklemek iyi olur bence. Hala dusus trendinde goruluyor.
    sayın Buraktepe, yaklaşık 2 ay önce açılış fiyatı 1,2 usd.idi.sonra hızla 10,8 usd seviyesine kadar yükseldi.piyasa bozuk olduğundan ve ciddi kâr elde eden yatırımcıların kâr satışlarından dolayı bir geri çekilme oldu.haklısınız.ancak gelecek projeleri çok güzel.fiyat ucuz ve maksimum 25 milyon adet üretilebilecek.halihazırda 15,4 milyon tpay dolaşımda.bir sene sonra çok farklı fiyatlarda olacağına inandığım bir token.saygılar selamlar.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

8. tpay şuanda dünya genelinde 3 borsada işlem görüyor.yabancı yatırımcılar da bir Türk borsası olan sistemkoin üzerinden btc ile alıp satıyor.bunu japonyadan amerikaya pekçok forumda okudum arkadaşlar.bizler bu piyasayı yeni yeni öğreniyoruz.bana göre global projeleri olan ve maksimum limiti böylesi düşük tokenleri azda olsa al unut paraları olarak görüyorum.dash trenini kaçırdım.aslında 2 yıl kadar önce 4 usd.lerden asgari 300 usd.ne geleceğini öngörmüştüm.olmadı nasip değilmiş.bu defa tpay'ı kaçırmak istemedim.bir miktar aldım.tutunabilirse ki ben buna inanıyorum güzel kâr bırakacak.işler istediğim gibi gitmezsede beni üzmeyecek bir miktarla girdim.tüm sanal para piyasasında stratejim bu.ucuzken az bir miktarla giriyorum.çıkarsa ciddi kazanç düşersede beni üzmeyecek bir zarar oluşuyor.başını alıp gitmiş sanal paraya para yatırmam.neyse hakkımızda hayırlısı olsun.

Sayfa 375/1049 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •