Sayfa 418/1049 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518918 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Sayın Secbul,
    3. Nesil kriptolardan onereceginiz var mı? EOS ve cardano hakkında görüşünüz var mı?
    Ben BTC aldım ve büyük zarar ettim. Ether iyi diyorlardı o da aşırı değer kaybetti ve toparlanır mi göreceğiz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by 10lukhisse Yazıyı Oku
    Sayın Secbul,
    3. Nesil kriptolardan onereceginiz var mı? EOS ve cardano hakkında görüşünüz var mı?
    Ben BTC aldım ve büyük zarar ettim. Ether iyi diyorlardı o da aşırı değer kaybetti ve toparlanır mi göreceğiz.
    3.nesil veya benim anlayışıma göre henüz ortalıkta yok. 2.nesilden ilerlemiş olanlar var. Yine de çoğu eski düşüncde.

Bu arada XRP tutuyorum hala.

EOS market capi 5 milyar dolar günlük hacim 0.4 milyar dolar. Yaşı 1.5 ki oldukça taze sayılır şu ortamda. Twitter takipçisi 200 bin
    XRP nin ki 900 bin. Ama XRP daha yaşlı. Fiyat olarak aşağı bir salınım daha yapıp dibi bulacak kıvamda.

Cardano da genç ama EOS a nazaran günlük hacim yüzdesel olarak daha az. Twitter takipçisi 145 bin.
    Fiyat olarak Cardano EOS dan daha önce yukarı hareketlenebilir.

ETH hakkındaki fiklrim önceki sayfalarda mevcut.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

xrp tehlikeli yere yürümüş

10 günlük, 200 günlük, günlük bollinger ortası, hepsi birden deliniyor devam ederse
    tuzak olarak kalmasını umarım, sonra kalkacak olsa bile acıtabilir buradan sonra

çok güzel kazandık, umarım toparlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Xrp de olması gereken oluyor. Normal.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Xrp de olması gereken oluyor. Normal.
    umarım doktor
    kuvvetli koşular günlük bollingerin alt yarısına bu kadar kısa sürede pek dönmüyor (gerçi daha bırakmadı)

aşağıda 0.46 gibi galiba son çıkıştan fibo var, 0.43 civarlarında bir 5'liklere sıçrama noktası var. ola ki gelirse oralarda biraz geri alım yapayım.

daha altta ben geçici ilgi kaybı yaşarım ama günlük salınım zarfının dibi yarın mixolydianın 0.4'ı civarına gelir sanırım

not : mixolydian, isim ilginç. sevdiğin parça(lar) vb.den ilham mi, müzikle daha yakın bir ilişki mi var?
    Son düzenleme : KPL; 07-10-2018 saat: 13:47.

6. "modal müzikte, bir majör gamın beşinci derecesinden başlayan dominant gam."

https://eksisozluk.com/mixolydian--150682

Müzikle ilgili bir terimmiş, özellikle jazz-blues tarzıyla adı çok geçiyor. Yukarıdaki tanımdan hiçbirşey anlamadım orası da ayrı tabii

Metallica, Megadeth, Dream Theater bilirim ben...

7. Binance aşağıdaki kriptoları borsasından çıkaracakmış. 12 Kasım'a kadar listelenmeye devam edecek, sonrasında çıkaracaklar.

https://support.binance.com/hc/en-us...-CHAT-ICN-TRIG

Özelden bir arkadaş sorduğu için listeden çıkaracakları "TRIG" token hakkında ufak araştırma yaptım. Hızlıca bir araştırma olduğundan bilgiler kısmen eksik/hatalı olabilir ama genel olarak bulabildiklerimi yazıyorum. Elinde TRIG olan ya da bu token'ı tanıyan bilen arkadaşlar varsa yorumunu eklesin.

- Daha önce de bittrex'de varmış, oradan da çıkarılmış.

- Şu an sadece binance'de işlem görüyor. Oradan çıkartılınca hiçbir borsada olmayacak.

- Yeni bir token değil, 2016 yılında çıkmış. 2 sene olmuş çıkalı ama github sitesindeki proje, kod geliştirme tarihlerine bakınca en son 3 ay önce aktivite olmuş,onlar da pek kayda değecek aktiviteler değil. Elle tutulur kodlar yok. Geliştiricileri pek birşey yapmıyor anlaşılan.

- Bitcointalk forum sitesindeki konu başlığına baktım. 2 senedir 50 sayfa olmuş sadece. Gerçi bu tam bir kriter değil, bticointalk'da başlığı olmayıp ya da az mesaj yazılan güzel kaliteli projeler de var.

- Yanlış değilse; sanırım 1 sene önce kendi mainnet'ine yani kendi blok zincirine geçmeyi vaad etmişler ama hala token olarak kalmış. Bu da hoş değil.

-Sitelerinde(https://www.blocksafe.network/) bahsettikleri konsorsiyum adı altında birkaç tane şirketin websitesini vermişler. Onlar da hikaye sanırsam. Bir tanesinin sitesi açılmıyor, birinin sitesi çok yüzeysel ne yaptıkları belli değil, sadece ana sayfadan ibaret. Şirketseler eğer doğru düzgün bilgi yok firmalar hakkında. Tek sayfadan oluşan websitelerinde göstermelik şirket gibiler.

-Kurucularının linkedin sayfalarında TRIG'in kendi sitesi blocksafe ile ilgili hemen hemen hiçbirşey yok. (linkedin'e üye değilim. Üye girişi yapmadan bu kişilerin ilk gelen linkedin profil sayfalarında blocksafe ya da trig ile ilgili net bilgiler bulamadım.)

Sonuç itibariyle benim şahsi fikrim durumu iyi değil. Ama işte kripto dünyası burası, bugün listeden çıkarırlar, 3-5 ay sonra tekrar sokarlar ya da başka borsa listeler tekrar yükselir orası belli olmuyor.

8. Ha bir de şunu ekleyeyim. Sitelerindeki whitepaper akıllara zarar. 5 sayfalık görsellerden oluşan, ilkokul dönem sonu ödevi gibi saçma sapan birşey. En kötüsü bu bence...

Sayfa 418/1049 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518918 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •