Sayfa 687/1049 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 5,489 - 5,496 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. secbul HOCAM ı az çok forumlardan haşına oldum samimiyetine dayanarak yabancı sayımını buraya alıntılayım sakıncası var derseniz bir daha yapmam
    teşekkür ederim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    secbul HOCAM ı az çok forumlardan haşına oldum samimiyetine dayanarak yabancı sayımını buraya alıntılayım sakıncası var derseniz bir daha yapmam
    teşekkür ederim

Rica ederim. Bu grafikte itirazım var abcde ile B yapması bana çok zorlama sayım geliyor. Sanki bilemedik bilemedik sonra ekledik gibi. (Grafik ilerledikçe hep update).
    e yazan yer a - b çıkışının %38.2 si ben buradan kaçtım çok kritik yerden döndü yazdım bunun ertesi alımdır, alımı ise uzattı biraz.
    .
    .

Bize faydası. Alımın geleceğini bilen shortu kapatır. Yürekli ise long açar. Ben son kısmı yapamadım.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

3.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Rica ederim. Bu grafikte itirazım var
    hocam keşke az bişi de ben anlayabilsem elliottan ama o kadar Grafik alıntılıyorum ki henüz bende bir kıpırtı yok

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    hocam keşke az bişi de ben anlayabilsem elliottan ama o kadar Grafik alıntılıyorum ki henüz bende bir kıpırtı yok
    Şu şekilde yapalım. Önce basit prensipleri öğrenelim. Bu bile kişiyi yanlış pozdan %80 oranında korur.

https://www.tradingview.com/blog/tr/...prensibi-2899/

Psikolojik YAS süreci

5. Ben de çok anlamıyorum bu elliot'dan ama;

e nin olduğu yerde B yi tamamlamış gösteriyor. O zaman A dan a ya giden yol neydi? B , A'dan aşağıda olmak zorundaysa asıl B noktası a nın olduğu yer olması gerek miyor mu? Bence abcde leri sayarken bir noktadan sonra kopmuşlar gibi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by mustaine Yazıyı Oku
    e nin olduğu yerde B yi tamamlamış gösteriyor. O zaman A dan a ya giden yol neydi? B , A'dan aşağıda olmak zorundaysa asıl B noktası a nın olduğu yer olması gerek miyor mu?
    Aynen sn mustaine. Çok zorlama düşünceler. Çünkü içinde fibonacci hesabı yok. Sadece eliott olunca güdük kalıyor.
    Grafiği yapan yabancı arkadaş küçük c sert aşağı gelince benim gibi afallamış ama sonra güdün güdün çıkınca benim 38.2 den C.4 dediğim yeri pas geçmiş. Zorlama sayım yapmış yukarı BTC patlayınca sayımı abcde ile yazmış bitirmiş. O noktaya e yazmış.

Psikolojik YAS süreci

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1

.
    .
    Bu gösterdiğim yer aşırı önemli yerdir. Çünkü tanrının parmağı dediğimiz 38.2 yeridir.

Psikolojik YAS süreci

Sayfa 687/1049 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •