Sayfa 709/1049 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759809 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 5,665 - 5,672 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku

.
    .
    Sn mustaine nasıl güzel değilmi?
    Aynen Sn Secbul. Bilgimiz arttıkça daha bir hayret ve biraz şaşkınlıkla bakar oldum. Çok sıradışı şeyler olmadıkça oran neyse oraya değiyor her türlü. Ama biraz altı ama biraz üstü.

qtum ve biraz da fet, kısa vade para olabilir, olasılık

3. Arkadaşlar bu kripto para piyasasında aklıma takılan bazı sorular var bunları çözersem bende gireyim diyorum
    1- Açığa satış yapılabiliyormu bu piyasada
    2- Kaldıraç piyasamı yoksa paramız kadar mı alım satım yapıyoruz.
    3- Borsasına ne kadar komisyon ödüyorsunuz
    4- Makas oranı nasıl çok açkmı
    5-Hangi borsalarda işlem yapılabilir
    6-Para gönderme çekme sıkıntılımı

Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu kripto para piyasasında aklıma takılan bazı sorular var bunları çözersem bende gireyim diyorum
    1- Açığa satış yapılabiliyormu bu piyasada
    2- Kaldıraç piyasamı yoksa paramız kadar mı alım satım yapıyoruz.
    3- Borsasına ne kadar komisyon ödüyorsunuz
    4- Makas oranı nasıl çok açkmı
    5-Hangi borsalarda işlem yapılabilir
    6-Para gönderme çekme sıkıntılımı
    bidiğim kadarıyla yazayım, hata eksik düzelten olur :

1. bitmex adlı bir yerde short, long mümkün ... başka da vardır. hisse piyasalarındaki klasik açığa satış gibi birşey yok sanırım.
    2. öylesi de var, öylesi de var
    3. girdiğiniz borsaya göre çeşitli
    4. her yerde başka rakam/fiyat var yakın ya da paralel diyelim. makas nerenin nereye göresi ? tek bir borsa, rakam var gibi düşünmeyin
    5. örn. binance çok büyük, kaldıraçsız. bitmex kaldıraçlı
    6. türkiyedeki bir borsadan girerseniz sonrası kolay (kripto olarak para dolaşımı kolay, serbest, hızlıca). ister türkiyede devam edin, ister daha geniş/çeşitli coin olan bir borsaya gönderin. örn. ben direk dışarıdaki bir borsaya fiat para göndermeyi hiç denemedim. ama güvenlik seviyeleri var, sizden emin olduğunda (belge vb tamamladığınızda) limitleriniz yükseliyor, ondan önce oldukça düşük limitler

5. Seçbul hocam grafik analizinde bir analist BTC nin duvara çarpmadan önce 7000 usdyi bulacağını öngörüyor. 7000 usd den sonra hızlı bir iniş 3500 usd ye kadar geri çekilme mümkün olabilir mi? 7000 usd olursa satış öneriyor musunuz?

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by sllom35 Yazıyı Oku
    Seçbul hocam grafik analizinde bir analist BTC nin duvara çarpmadan önce 7000 usdyi bulacağını öngörüyor. 7000 usd den sonra hızlı bir iniş 3500 usd ye kadar geri çekilme mümkün olabilir mi? 7000 usd olursa satış öneriyor musunuz?

Sn sllom35,
    Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır derler ya. Bizim ki de o cinsten. Dediğiniz olabilir. Ama ben içinde olmam. Benim trade çalışmalarrıma ters. 7000 uwd olur ise satış öneremem çünkü bende mal yok ki önereyim durumu olur.
    Benim fikrim neydi :8000-8500 lerden düşüşün ara düzeltmesi bana göre bitti. Olması gerekiyordu bana göre oldu. 3300 lerden satmamak gerekiyordu daha iyi fiyat gelecekti geldi tarzında. Ara düzeltme bana göre bittiği için topiğe olan ilgim de azaldı haliyle.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

7.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Sn sllom35,
    Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır derler ya. Bizim ki de o cinsten. Dediğiniz olabilir. Ama ben içinde olmam. Benim trade çalışmalarrıma ters. 7000 uwd olur ise satış öneremem çünkü bende mal yok ki önereyim durumu olur.
    Benim fikrim neydi :8000-8500 lerden düşüşün ara düzeltmesi bana göre bitti. Olması gerekiyordu bana göre oldu. 3300 lerden satmamak gerekiyordu daha iyi fiyat gelecekti geldi tarzında. Ara düzeltme bana göre bittiği için topiğe olan ilgim de azaldı haliyle.
    Yükselmeden önce son bir dip yapması gerekiyormuş. Sonra da parabolik yükseliş.6000-7000 arası yüzde ellilik düşüş beklemek mantıklı mı? Yoksa bu yükseliş hareketi devam eder mi sizce?Benim öngörüm 7000 usd sonra da kar satışlarıyla beraber fibonacci direnci olan 4000 - 3800 usd ondan sonra parabolik yükseliş.Sizin öngörülerinizi de merak ediyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by sllom35 Yazıyı Oku
    Yükselmeden önce son bir dip yapması gerekiyormuş. Sonra da parabolik yükseliş.6000-7000 arası yüzde ellilik düşüş beklemek mantıklı mı? Yoksa bu yükseliş hareketi devam eder mi sizce?Benim öngörüm 7000 usd sonra da kar satışlarıyla beraber fibonacci direnci olan 4000 - 3800 usd ondan sonra parabolik yükseliş.Sizin öngörülerinizi de merak ediyorum.

Hocam, alıntıladığınız mesajında yazmış ya öngörüsünü...

Sayfa 709/1049 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •