Sayfa 713/1049 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. Birkaç gündür sağlık sorunları yüzünden ayrı kaldım. Secbul hocamı küstürdük mü. Btc için konu kapansa da altcoinlerin incelemesi, bize ince noktalarını anlatması çok güzeldi. Hergün sabah hazırladığı grafikleri incelemek bile başlı başına keyifti.

Sabırsızlıkla bekliyoruz sizi Secbul hocam.

MI 5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by cemalbursa Yazıyı Oku
    Birkaç gündür sağlık sorunları yüzünden ayrı kaldım. Secbul hocamı küstürdük mü. Btc için konu kapansa da altcoinlerin incelemesi, bize ince noktalarını anlatması çok güzeldi. Hergün sabah hazırladığı grafikleri incelemek bile başlı başına keyifti.

Sabırsızlıkla bekliyoruz sizi Secbul hocam.

geçmiş olsun dostum.
    yok küstürmedik bildiğim
    "buradan sonra yapsa yapsa ne yapacak, o yüzden şimdilik ilgimi kaybettim" dedi yanılmıyorsam

3.  Alıntı Originally Posted by cemalbursa Yazıyı Oku
    Birkaç gündür sağlık sorunları yüzünden ayrı kaldım.

Geçmiş olsun, Sn. cemalbursa.

Alıntı Originally Posted by mustaine Yazıyı Oku
    Kpl hocam ufak bir yüzdeyle stop-loss koyup sürekli takip etmek kalıyor bu durumda. Uykusuz geceler demektir bu da biraz. Yukarı kaçarsa hepsi coşarsa ne ala, olmazsa ufak bir zararla stop olunur. Aşağıya hareket beklesek de pek öyle salmaya niyeti de yok yani.

Şimdi benim aklıma gelen soru şu: 4k dan 5k ya uçarak geldi de buradan aynı uçuşu yapma isteği ne kadar? Tamam yukarı biraz daha gidebilirim diyor ama coşku hissi yok. Altlar temkinli, pek olumlu cevap vermiyor.

6k ya giderse o zaman herşey sil baştan olacak eğer tekrar diplere gidecekse. 6k oldu, 5-6 maliyetli bekleyenler de bu sefer al senin olsun deyip satacak. Oyun yeniden başlayacak. O zaman da daha yukarısına gitmeden geri dönmesinin anlamı yok.

Çok pis saçma bir durum şu anki vaziyet. Birkaç riskli stop loss la şans denemekten başka alternatif yok sanki. Önceki hareketlerde kâr yazanlar için bunu yapmak daha kolay olur tabii ki. En azından kardan biraz yemeyi göze alıp muhtemel yukarı gidişe kumar oynama imkanı var.
    + aynen
    5,600-700'e kadar koşsun hadi peki
    üzeri ya da buralarda derin inip kalkarak da olsa salına salına grafik oturtmaya kalkarsa çok pis ikilem oluşur (secbulda oluşmaz muhtemel de bende oluşur ).

girmezsin yürür, girersin ikili dibe ya da daha derine döner; güçlü poz oluşturmak çok zor hale gelir. bu son kısma da olmaz gözüyle bakıyorduk, patladı. kırılma lazım.

yani en iyisi dönüp dolaşıp aşağı gitmesi ya da en azından haftalık grafikte sakin bir yapıya dönüş ... altlar ayrı biraz, düşüş çökme biçiminde olmazsa bazısı ciddi prim de yapabilir
    Son düzenleme : KPL; 11-04-2019 saat: 00:29.

5. Çok teşekkürler.
    Buradan iniş sırasında artık bir altcoin party gelir mi acaba. Altlar Ocak 2018 te x3 gibi yaptı. Nisan 2018 de kıpırdandı biraz.
     Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    + aynen
    5,600-700'e kadar koşsun hadi peki
    üzeri ya da buralarda derin inip kalkarak da olsa salına salına grafik oturtmaya kalkarsa çok pis ikilem oluşur (secbulda oluşmaz muhtemel de bende oluşur ).

girmezsin yürür, girersin ikili dibe ya da daha derine döner; güçlü poz oluşturmak çok zor hale gelir. bu son kısma da olmaz gözüyle bakıyorduk, patladı. kırılma lazım.

yani en iyisi dönüp dolaşıp aşağı gitmesi ya da en azından haftalık grafikte sakin bir yapıya dönüş ... altlar ayrı biraz, düşüş çökme biçiminde olmazsa bazısı ciddi prim de yapabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1

.
    .
    Mal olmadığı ve uzak ara girmeyi planlamadığım için grafik çalışmalarımda soğukluk hissediyorum. Af ola.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1

.
    .