Sayfa 731/1049 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 5,841 - 5,848 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by mustaine Yazıyı Oku
    Böylesi güzel bir oluşuma bir miktar daha aşağılardan girmek istiyoruz kısmetse, en azından şahsen ben.
    Bu yorumlar 6k dan 3k'ya düştüğünde yapılsa iyiydi de şu ara pek mantıklı gelmiyor açıkçası.

Şimdi girip 50k bekleyenlerin yolu açık olsun, umarım onlar kazanır.
    Sayın Mustaine, ben 1,5 yıldır çevremde herkese bunu dile getiriyorum. İnanın bunu 3K'ya düştüğündede yapıyordum, tabiki 2K'ya da düşebilirdi ben onuda görüyordum ama önemli değil yıllarca borsada aynı hataları yaptık ama bu defa Allah'ın izniyle böyle yapmayacağım bekleyeceğim çünkü bütün büyük zenginler ve dünya artık yeni bir oluşuma hazırlanıyor bu birçok sermayeyi el değiştirecektir buna emin olun. Sevgiler saygılar...

2.  Alıntı Originally Posted by delitrader Yazıyı Oku
    Sayın Mustaine, ben 1,5 yıldır çevremde herkese bunu dile getiriyorum. İnanın bunu 3K'ya düştüğündede yapıyordum, tabiki 2K'ya da düşebilirdi ben onuda görüyordum ama önemli değil yıllarca borsada aynı hataları yaptık ama bu defa Allah'ın izniyle böyle yapmayacağım bekleyeceğim çünkü bütün büyük zenginler ve dünya artık yeni bir oluşuma hazırlanıyor bu birçok sermayeyi el değiştirecektir buna emin olun. Sevgiler saygılar...
    Ben de o oluşumun seni beni sattırıp usdt ye geçirmeden gideceğini zannetmiyorum...

3. Hocam genelde etrafınıza sorarsanız btc ye giren kişiler 17 bin dolar civarı girdiler. Etrafındaki çoğu kişiye 500 dolarlardan eth sattırdım. Herkes alıp kenara koyalım nasılsa yükselir gibi düşünseydi 80 dolardan alım fırsatı kaçıracaktı ki buda 6 kat gibi bir para yapar. Ve etrafımızdaki kişilerin yüzde 90 ı zararda. Altcoinlerde özellikle görüldü ki al bekle diyen kişilerin parası en iyi ihtimalle yüzde 30 lara düştü. Teknik analiz önemli. Uygun alım ve satım yeri için. Benim buradaki arkadaşlar gibi teknik analiz bilgim yok ama geçmişe bakılırsa daha önceki düzeltmelerin yüzde 85 ile 95 arası olduğunu görebilirsiniz. Buda 1200 ile 2800 arası birşey yapıyor.
    Yine 5 mart gibi buradan da paylaştığım bir yazı vardı. 2 grup analizci iddiaya girdiler diye. Btc 3700 civarı idi. Bir grup buradan 1500 ün altını görecek dedi diğer grup 6000 i kırıp öyle 1500 e düşecek diyordu. Sonuç olarak 2 grupta 1500 altı bekliyor.
    Burada şimdiye kadar hep grafikler, önemli bilgiler ve eğitim yazıları paylaşıldı. Btc alan aldı yoksa arkasından bakarsın yerine daha somut bilgiler herkes için hem tahrik edici olmaz hemde üzerinde beyin fırtınası yapılabilir
     Alıntı Originally Posted by delitrader Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sayın Patrick Bateman haklı... BTC 4000'e düşer 3000'e düşecek falan gibi böyle kısa vadeli boş şeylerle uğraşmayalım. Günlük al satlarla kazandığınızı zannedersiniz fakat günün sonunda çok pişman olursunuz. Böylesi yeni bir oluşumu çok güzel bir yerden yakalamış (keşke daha önce bilmiş olsaydık ama kısmet) olmanın keyfini çıkarın ve alın kenara atın hiç bakmayın 2 yıl sonra inanılmaz değerlere geleceğine eminim. Ayrıca lütfen Türk insanlarını uyandırın çevrenizdeki insanları bu yeni oluşum içinde olması için bilgilendirin. Yıllarca kimse bizim ülkemizde böyle bir oluşumdan bahsetmedi belki 2013 te insanlar daha bilinçli olsaydı ülkemizde birçok insan buradan faydalanmıştı... Sevgiler, saygılar Allah'a emanet olun...
    MI 5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Valla ne zaman nereye gider, kaç para olur orasını kestiremiyorum. Ancak daha inişli çıkışlı, belki çok daha uzun, çok daha bıkkınlık verici, "ahan da boğa geldi uçuşa geçiyoruz" derken lönk diye kıçımızın üstüne oturtan, yanılgılarla, sahte yükselişlerle(ya da düşüşlerle) dolu bir dönem oluyor, olacak.

Bunun temel nedeni naçizane kıt bilgimle görüşüm; 2017 sonu piyasa tavana vurup simitçinin, taksicinin, börekçinin bitcoin diye bağırdığı, tüm dünyanın artık bildiği birşey haline gelmişken bunun geri çekilme süreci daha öncekilerden daha beter olmalı bence. O simitçinin, senin, benim elimden malı almadan bizi bezdirmeden yukarı gitmez, çünkü 2017'de herkes duydu artık.

Bir diğer etken de BTC'nin vadeli işlemlere açılması. 2017'den önce böyle birşey yoktu bildiğim kadarıyla. Aslında vadeli işlemlerin açılma nedeni de yukarıda durum zaten.

Vaziyet böyle olunca 3000USD civarı yani %85 geri çekilme bana az gibi geliyor. O simitçiyi bezdirmek için %85'den fazlası gelecek gibi bence.

5.  Alıntı Originally Posted by emremert7871 Yazıyı Oku

Şöyle bi göz gezdiriyorum yazılanlara, herkes altlarda herkes terste, bende de şu kadar BTC var şu kadar kazandım diyen bir Allah ın kulu yok
    Ben varım. Kriptoda %100 BTC. Total valığımın da %40'ı şu an.

Maliyet $2500 lerde.

FIDELITY BİTCOİN'E GELİYOR:
    https://www.ccn.com/fidelity-crypto-...-bitcoin-price

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1

.
    .
    .
    Dolar da durum bu çok önemli yere geldik...Dokundu ve sarsıldı.
    .
    .
    Öte yandan BTC de yokum. Şu an alsam maliyetim 85-100 dolar olur.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1
    Geri çekilme derken ha lk bankın tepesi 10 dolar 90 cent. Şu an fiyat 87 cent.

Yani %94...BTC nin geri çekilmesi soğan cücüğü gibi kalır bunun yanında.

Psikolojik YAS süreci

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1

.
    .
    Halis Türk yapımı analiz. Yılalrca korudu beni.

Psikolojik YAS süreci

Sayfa 731/1049 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •