Sayfa 756/1049 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 6,041 - 6,048 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1

.
    .
    Bence aynı bu FET deki gibi davranacak.

Psikolojik YAS süreci

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
    Haklı isem çok sert

1- 5300 e düşüyoruz
    2- oradan %50 geri alım yukarı ...
    3 -xb ile 1000 doların altına..
    4- Sonra 5-7x verecek yukarı hareket 4 bitirir
    5- son hareket ile sıfıra yakın
    .
    .
    Çekirdek stoklarını güncelleyin.
    .
    .

Psikolojik YAS süreci

4.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Haklı isem çok sert

1- 5300 e düşüyoruz
    2- oradan %50 geri alım yukarı ...
    3 -xb ile 1000 doların altına..
    4- Sonra 5-7x verecek yukarı hareket 4 bitirir
    5- son hareket ile sıfıra yakın
    .
    .
    Çekirdek stoklarını güncelleyin.
    .
    .
    Sayın Secbul 1 yıldan fazladır bu forumda okuyorum sizi güzel paylaşımlarınız oluyor. Fakat neden algı yapmaya ve korku salmaya çalışıyorsunuz, neden insanları korkularınızla elindeki fırsattan ediyorsunuz anlamıyorum. Daha önceleri çok pozitif iken şimdi BTC sıfırlanacak (bu bir rüyadan ibaret) gibi şeylerle insanların algılarını bozuyorsunuz. Bunu sizde gayet iyi biliyorsunuz bu yeni bir dönemin ve bir sürecin başlangıcı burada duran herkes sabrı ve sermayesi miktarınca çok kazanacak. Lütfen insanların algısını bozmayın ve ellerindeki mallarıda sattıracak şeyler paylaşmayın. Teşekkürler. Hayırlı kazançlar...

5. Ben tam olarak size katılmıyorum. Secbul un Temmuz 2018 grafiğine bakarsanız 3000 diplerden 10binlere çıkış ve sonra büyük dip grafini görebilirsiniz. Nitekim bu son çıkışta kaç defa kararlarınızı etkilememek için paylaşımımı azalttım dedi. Bence o grafik ana hatları ile efsane olmuştur. Grafikleri fibo ve Elliot üzerine sadece. Ve en önemlisi hedefe daha gelmeden alım yerlerini belirtmesi buranın altcoin pump yeri olmadığının göstergesi.
     Alıntı Originally Posted by delitrader Yazıyı Oku
    Sayın Secbul 1 yıldan fazladır bu forumda okuyorum sizi güzel paylaşımlarınız oluyor. Fakat neden algı yapmaya ve korku salmaya çalışıyorsunuz, neden insanları korkularınızla elindeki fırsattan ediyorsunuz anlamıyorum. Daha önceleri çok pozitif iken şimdi BTC sıfırlanacak (bu bir rüyadan ibaret) gibi şeylerle insanların algılarını bozuyorsunuz. Bunu sizde gayet iyi biliyorsunuz bu yeni bir dönemin ve bir sürecin başlangıcı burada duran herkes sabrı ve sermayesi miktarınca çok kazanacak. Lütfen insanların algısını bozmayın ve ellerindeki mallarıda sattıracak şeyler paylaşmayın. Teşekkürler. Hayırlı kazançlar...
    MI 5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sonuna kadar BTC.
    BTC'nin piyasa değeri altının 8 trilyon piyasa değerini geçeceğini düşünüyorum.
    Yani en az 350 bin dolar. Her yerden alıcıyım. Düzeltmeler işin esprisi kısmı.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by delitrader Yazıyı Oku
    hepimiz dönem dönem o durumda görünebiliriz
    siz de bu yazınızda bile benzer birşey yapıyorsunuz denebilir

burası güzel bir başlık ve öyle olma nedenlerinden önemli biri bizzat secbul
    bir yöne olasılık olarak bile işaret ettiğimizde bu oluyor yolu yok (ki hiç kimsenin dediğinin net garantisi olmadığı iyi anlaşılmalıdır)
    bence fikrini katan herkes (hele de secbul gibi bir uzman) büyük zenginliktir

isteyen istediği görüşü not eder, ciddiye alır ya da almaz
    bugün "algı bozulması" dediğiniz şey gün olur hayatınızı kurtarır vs ama
    zaten diğer görüşleri okuyan her yatırımcı kendi mikro olgunluğunu, filtrasyonunu geliştirmelidir; yoksa buralara pek birşey yazamayız

slmlar
    Son düzenleme : KPL; 27-06-2019 saat: 16:42.

8.  Alıntı Originally Posted by delitrader Yazıyı Oku
    Hocam, "yeni bir dönem ve başlangıç" kısmını açar mısınız? Yeni bir döneme giriyor olmak atıyorum BTC'nin 500 USD olmasına engel değil, aynı şekilde 100.000 olmasına da engel değil.

Dünya çapında bir sürü teknoloji şirketi var, bunlar kendi kripto/blockchain altyapısını bulutta hazırlayıp kurumsal firmalara sunsa ne yapacağız?(ki zaten yapıyorlar bunu) Yeni bir oluşum gazına çok çok temkinli bakmak lazım.
    Dev teknoloji firmalarının arge bölümlerinden çıkan milyarlarca dolarlık ürün ve teknolojiler varken özünde büyük kısmı birbirinin kopyası olan kripto kodlarının adı bile geçmez aslında.

Ancak yeni bir fikir yaratması açısından güzel. Ancak dediğim gibi piyasanın dibin dibi dediğimiz noktalara gelmesine engel değil bu durum.

Secbul hoca biz ısrar etmesek ilgisini kaybetmiş durumdaydı. Kendisi de belirtti özellikle zaten. Herşey bir tarafa 6500 den 3000 USD analizi bir sürü insanı kurtarmaya yeter. Algı her yöne olur, bence olayı tüm yönleriyle irdeleyip her an tetikte kalmak lazım.

Sayfa 756/1049 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •