Sayfa 760/1049 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 6,073 - 6,080 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    etrafımda milyoner olma hayali ile almaya başlayanlar var
    ben size para kazandırmazlar diyorum bunlara tokatlıyacaklar ama çok inanmışlar
    alan sanıldığının aksine fazla
    kazanacaklar mı merakla bekliyorum
    Benim izlenimlerim milyoner olma hayali ile alanlar daha çok altcoin alanlar.
    Zira sosyal medyaya da baktığımızda çoğu kişi Btc yükselişi seyretmiş ve altcoinlerde takılı kalmış.
    İddia ediyorum bu piyasa hala çok yeni ve milyoner yapabilir.
    Fakat bu piyasada artık kaldıraçlı işlemler yapılabiliyor bu da yine çok kişinin para kaybedeceğini gösteriyor.
    Btc bir gün 100 bin dolarları filan görürse emin olun bu sebeplerden dolayı çok az kişi bundan sebeplenecek.
    Benim stratejim Btc belki biraz Eth dışında coinlere bulaşmayıp al-sat yapmadan elimde tutmayı düşünüyorum.
    Herkesin artık sıfırlanacak dediği Btc 3500'den 14 bin dolarları gördü. Tek başına bu bile muazzam bir kazanç.
    Bence Btc ağır aksakta olsa yükseliş trendini yapacaktır. Ytd.

2. Bu analizi çok anlamlı ve mantıklı buluyorum.
    ------------------

Grayscale Investment CEO’su Barry Silbert, “Baby boomers” kuşağı varlıklarının Y kuşağına geçmesiyle görülen varlık değişiminin etkisiyle Bitcoin’in gelecekte tasarruf aracı olarak altının yerini alabileceğini söyledi.ABD merkezli dijital varlık yönetimi şirketi Grayscale Investment CEO’su Barry Silbert, “Baby boomers” kuşağı varlıklarının Y kuşağına geçmesiyle görülen varlık değişiminin etkisiyle Bitcoin’in gelecekte tasarruf aracı olarak altının yerini alabileceğini söyledi.Silbert, Bloomberg’e yaptığı açıklamada Bitcoin fiyatında görülen son artışı değerlendirdi. Silbert, şu değerlendirmeyi yaptı:“Ben altın standart sonrasında doğdum, fakat genç nesil, savaşın olduğu ve paranın altın gibi değerli bir varlıkla korunması gereken bir dönemde büyümedi. Genç nesil için para dijital bir hal aldı ve bu varlık sınıfına herkes erişebiliyor. Gelecek 25 yıl içinde ‘baby boomers’ kuşağından yeni nesle aktarılacak ortalama 68 trilyon dolar varlık bulunuyor. Bu varlığın tamamı altında yatırılamaz. Tabi ki söz konusu varlığın tamamı Bitcoin’e de gitmeyecek fakat kesinlikle çeşitlenecek.”Silbert, 2011’den bu yana piyasada yer alması sebebiyle piyasadaki volatiliteye aşina olduğunu söyledi ve ekledi:“Gerçek bir hız trenindeydik. Bitcoin fiyatı dört kez yüzde 80 düşüşler gördü fakat geçen son dört seferde de söz konusu düşüş sonrası fiyat rekor düzeylere yükseldi. Bitcoin’in fiyatına şu an bakarsanız kripto para kışından çıktığımızı ve kripto para baharına girdiğimizi görebilirsiniz.”Silbert, piyasada görülen söz konusu artışın neden diğerlerinden farklı olduğu konusunda da kripto para birimleri emanet altyapısı, uyumluluk ve ticaret yazılımları alanlarındaki gelişmelere değindi. Silbert ayrıca, piyasanın eskiye göre söz konusu varlık sınıfına “uyum sağlamaya” başladığını da ekledi.
    Kaynak Yeniçağ: "Bitcoin gelecekte altının yerini alabilir"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

4. Dip-Tepe çikişin 38.2 si ve
    22/23 haziran haftasonunun forex gap i

Dokandi 98xy lere

13850 3 idi ise
    Ve bu 9900 4 idi ise

16000-16500 araliğinda 5 biter mi?
    Dalga 5 şeri uzatmayi seviyor 0...3 dalgasını 3150-13850=10700 lük çikişi 5 ile yaparsa ki seviyor 20000+ mini yeni tepe demek.

EurGbp de mutluyum hergün az çok hareket, ohh miss...
    Son düzenleme : Kurt73; 01-07-2019 saat: 19:18.

5.  Alıntı Originally Posted by Kurt73 Yazıyı Oku
    10.000 lere inmeden 13.000 short 14.000 SL denerim.
    Dün 18.03 te bunu karalamişim, amaç 10000 lere inişi idi, zaten indi , trade düşüncesi İPTAL.

6. Kaşinti dedikleri bu olsa gerek 😡

10100 en miniğinden Long.
    9800 alti günlük kapaniş SL

Günlük kapaniş TR saatine göre 03.00
    Hiç bir ilave poz olmayacak.

Alıntı Originally Posted by Kurt73 Yazıyı Oku
    Kaşinti dedikleri bu olsa gerek ��

10100 en miniğinden Long.
    9800 alti günlük kapaniş SL

Günlük kapaniş TR saatine göre 03.00
    Hiç bir ilave poz olmayacak.
    benzer bişi denedim
    ama 10200 altı (binance, bitfinex) uzatırsa ani şırıldayabiliriz durumu da var

8. Tether, 10 günlük sessizliğini bozdu: 100 milyon dolar daha
    Sabit fiyatlı kripto para USDT'nin ihraççısı Tether, bugün tek seferde 100 milyon dolarlık USDT bastı.
    -----------
    Bunlarda Fed'i de geçti. Bu tether basmalarının sakıncalı bir tarafı var mı çözmeye çalışıyorum.

Sayfa 760/1049 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •