Sayfa 785/1049 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 6,273 - 6,280 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. BTC 2020 haziran yarılanması ile fiyatların çıkacağını düşünüyorum. Bu esnada ETH'de de inanılmaz bir yükseliş olup 2017'deki BTC'ye yaklaşma durumundaki gibi ETH/BTC grafiği olmasa da kayda değer bir artış olacağı düşüncesindeyim.

2. Fetch.AI yavaş yavaş geliyor sanki. Bir miktar dalsam mı diyorum ama bir taraftan da BTC'nin şu ABCDE gidişatı iyice netleşsin diye bekliyorum.

3. Portfoyun ufak bir kismiyla coin almaya karar verdim. Para batarsa sorun degil 100 katlama ihtimali olan coin icin ayirdigim parayi 10 farkli coine dagitmayi dusunuyorum. İslemleride paribu uzerinden dusunuyorum. Bilenler bilgilendirir mi?

4.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Portfoyun ufak bir kismiyla coin almaya karar verdim. Para batarsa sorun degil 100 katlama ihtimali olan coin icin ayirdigim parayi 10 farkli coine dagitmayi dusunuyorum. İslemleride paribu uzerinden dusunuyorum. Bilenler bilgilendirir mi?
    İlk kez kripto para işlemi yapacak olsam Bitcoin'den şaşmazdım. Sonrasında da Bitcoin'den şaşmazdım. Velhasılı kelam, Bitcoin'den şaşmazdım.

TL ile işlem için bence BtcTurk daha iyi, çünkü kripto para çekimlerinde kesinti yapmıyor, ola ki Binance gibi altcoin borsalarına transfer ederseniz, BtcTurk tercih sebebidir.

5.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    İlk kez kripto para işlemi yapacak olsam Bitcoin'den şaşmazdım. Sonrasında da Bitcoin'den şaşmazdım. Velhasılı kelam, Bitcoin'den şaşmazdım.

TL ile işlem için bence BtcTurk daha iyi, çünkü kripto para çekimlerinde kesinti yapmıyor, ola ki Binance gibi altcoin borsalarına transfer ederseniz, BtcTurk tercih sebebidir.
    Tesekkur ederim. Yeni oldugum icin soruyorum btc de hesqp isletim vs. Tarzi baska kesinti var mi? Para cekiminde kesinti yokmus bu iyi.

6.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Tesekkur ederim. Yeni oldugum icin soruyorum btc de hesqp isletim vs. Tarzi baska kesinti var mi? Para cekiminde kesinti yokmus bu iyi.
    Yanlış yönlendirmek istemem, hesabınızdan TL olarak çekim yapmak isterseniz belli bir oranda kesinti var. Kripto para çekiminde kesinti yok...

Komisyon olarak ise, her alım satım platformunda olduğu gibi maker/taker komisyonları ödersiniz. 100,000TL işleme piyasa yapıcı %0.20 idi sanırım. Sitesinde detaylı incelemenizde fayda var.

7. Tesekkur ederim,sorularimi yanitladiginiz icin.

8. İB’lik yaptığım kurum var. Aracı kurum konusunda yardımcı olunur isteyen özelden yazsın

Sayfa 785/1049 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •