Sayfa 793/1049 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803843893 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 6,337 - 6,344 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,792
    Blog Entries
    1
    Bitcoinsiz dünyada ABD ye oğluna/kızına para gödermek zulümdü. Kaç dolar komisyon kesiyorlardı. BTC bu konuda çığır açtı. Ama 10 yıl geçti. beni kesmiyor artık ben 5-10 sn de işlem tamam görmek istiyorum. Habire PC başında refresh çekmek istemiyorum. Devir değişiyor. MS Dos bitti. Windows geldi. Windows bile bitiyor.. IOS geldi Android geldi. Teknoloji dünyası hızlı.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,792
    Blog Entries
    1
    Amacımız BTC trade ederek paza kazanmak ise halving güzel spekülasyondur. Ona varım. O ok..

https://www.bitcoinclock.com
    https://www.bitcoinblockhalf.com

Psikolojik YAS süreci

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,792
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku

.
    .
    Gold kısa cık vade.. 1460 dolara düşer bence.

.
    Gold shortlar için iftar vakti.

Psikolojik YAS süreci

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,792
    Blog Entries
    1

.
    .
    Boş kalmasın topik..

Psikolojik YAS süreci

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,792
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku

.
    .
    XU 100. Ben de sayım buralarda bitiyor. Haklı isem ki buraya kadar feci long puan aldım. (38.2 lik ara shortlar dahil ) iş bitmiştir.

Son bir 4" dan short kapa yaparak şans verdim mini yükselişe flat olarak. 3 tane 38.2 lik yaptı. Bilen bayağı götürdü. Son 4" dan bugün düşüş aniden durdu ve tepkilemeye başladı. Önceden hesapladım tabiki aynen oradan shortlar flat.Ha umarım ana düşüşü kaçırmam.

Psikolojik YAS süreci

6. Fetch.ai Türk Çelik üreticileriyle anlaşmış, enteresan Token'ı da Türk yatırımcılara kakalamasalar bari

We are very excited to announce a new partnership with Turkish steelmakers consortium, including Baştuğ Metallurgy. Together we will develop the world’s first decentralized, blockchain-based and AI-powered tokenized metals exchange.

The Fetch.ai-powered exchange will enable:
    - Increased liquidity in the trading of steel, base metals and other commodities.
    - Provide access to exciting new risk management tools
    - Lower the barrier of entry to the market
    - Unlock new funding models

The integration of machine learning will allow real time analysis and monitoring of material quality and quantity within a trade flow. Integration of electronic shipping documents and live monitoring of shipping will further ensure fraud detection.

The first transaction between Bastug Metallurgy and one of its suppliers will take place in October. The Fetch.ai platform will enable the recording and monitoring of the transaction via an intelligent smart contract. Find out more about this landmark deal:
    https://t.co/sskxmwAKWN

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,792
    Blog Entries
    1
    Hakket ne alaka.. Şirket ihracat fatura keserken kripto ödeme mi gösterecek. ?

Psikolojik YAS süreci

8.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Hakket ne alaka.. Şirket ihracat fatura keserken kripto ödeme mi gösterecek. ?
    Eskiden sokak sokak gezen eskiciler vardı. "Demir alırııım, bakır alırııımm..." diye bağırırlardı. İnsanlarda evlerinde kullanmadıkları eski bakır, demir tencere, kap, kablo vs. ıvır zıvırlarını satarlardı üç beş kuruşa.

"Together we will develop the world’s first decentralized, blockchain-based and AI-powered tokenized metals exchange."

Bunlar da yeni nesil yapay zeka destekli merkeziyetsiz dijital eskiciler olacak herhalde... Demir alırııımm, bakır alırııımm, vadeli olur, spot olur...

Sayfa 793/1049 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803843893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •