Sayfa 814/814 İlkİlk ... 314714764804812813814
Arama sonucu : 6510 madde; 6,505 - 6,510 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. Secbul hocam,

FETUSDT'de son durum nedir 0.032 civarında ikili dip yapıp 0.065 le ikiye katladı meret, uyanışa geçti diyebilir miyiz? Daha yukarılara gider mi sizce?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    6,938
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by mustaine Yazıyı Oku
    Secbul hocam,

FETUSDT'de son durum nedir 0.032 civarında ikili dip yapıp 0.065 le ikiye katladı meret, uyanışa geçti diyebilir miyiz? Daha yukarılara gider mi sizce?
    Bir miktar daha yukarı gitmeli bence. Daha düşüşün ilk düzeltmesi gibi.

Şucucular bucucu, bucucular şucucu olacak elbet
    ¸¸♬·¯·♩¸¸♪·¯·♫¸¸...71717...9/10/2019¸¸♬·¯·♩¸¸♪·¯·♫¸¸

3.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Teşekkürler

4.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Secbul hocam merhabalar..sakın yanlış anlamayın ben tekrar dönmedim bu coyin piyasasina bana en son coiydiklerinden beri..size selam veeeyim.dedim..davasında sabit kadem ve ısrarcı olanlara her zaman saygı duymuşumdur..ama hu coinleri bana coyenlere değil..son söz ata sözü; tay coiydıkları çayırı özlermiş ama ben timsah olduğum için..aman aman çayırlar bana göre değilmiş...ahahahahaah selamlar hocam
    Şimd al 2 gün sonra çoşsun çoşarken öün kendinden bil düşünce yazan yorumluyan.herkes spek ..sokayım sizin borsa anlayışınıza

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    6,938
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Secbul hocam merhabalar..sakın yanlış anlamayın ben tekrar dönmedim bu coyin piyasasina bana en son coiydiklerinden beri..size selam veeeyim.dedim..davasında sabit kadem ve ısrarcı olanlara her zaman saygı duymuşumdur..ama hu coinleri bana coyenlere değil..son söz ata sözü; tay coiydıkları çayırı özlermiş ama ben timsah olduğum için..aman aman çayırlar bana göre değilmiş...ahahahahaah selamlar hocam
    Selamlar..

Şucucular bucucu, bucucular şucucu olacak elbet
    ¸¸♬·¯·♩¸¸♪·¯·♫¸¸...71717...9/10/2019¸¸♬·¯·♩¸¸♪·¯·♫¸¸

6.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku

Hocam hoşgeldiniz Baya oldu sizi görmeyeli buralarda. Arada bir uğrayın siz yine de. Biz kriptocular bekliyoruz hala

Sayfa 814/814 İlkİlk ... 314714764804812813814

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •