Sayfa 830/1049 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 6,633 - 6,640 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,784
    Blog Entries
    1
    https://www.bitcoinblockhalf.com

Halving' e an itibari ile 80 gün kaldı.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,784
    Blog Entries
    1

.
    .
    Logoritmik ölçekte madencilerin btc hash rate i..

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

3. Ledger cüzdanlar şu an Bitcoin blokzincire senkronizasyon sorunu yaşıyor. Kısa vade al sat yapacaksanız bugün içinde ledgder'dan ya da ledger'a transfer yapmamakta fayda var.

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,699
    BTC türk deki Limit ve Stop sekmeleri nasıl kullanılıyor bununla ilgili çok detaylı bilgi almak istiyorum. Bazı açıklamalar var sitesinde ama çok teorik. Nasıl bilgi edinebilirim?

5.  Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    BTC türk deki Limit ve Stop sekmeleri nasıl kullanılıyor bununla ilgili çok detaylı bilgi almak istiyorum. Bazı açıklamalar var sitesinde ama çok teorik. Nasıl bilgi edinebilirim?
    Burada basitçe anlatılmış. https://medium.com/btcturk/stop-loss...i-51418b3ceedb

Yalnız BtcTurk'de stop emir vermemeye özen gösterin, yükseliş öncesi patlatıyorlar.

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,699
     Alıntı Originally Posted by bartukara Yazıyı Oku
    Burada basitçe anlatılmış. https://medium.com/btcturk/stop-loss...i-51418b3ceedb

Yalnız BtcTurk'de stop emir vermemeye özen gösterin, yükseliş öncesi patlatıyorlar.
    stop limit alış emrinde tetiklenme fiyatı piyasa fiyatından yüksek olmalı diyor. yüksekse neden alayım ben onu, o kısmı anlamadım. düşünce almak istiyorum, tetiklenme fiyatı neden yüksek olsun ki?

7.  Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    Limit alım/satım: BTC belirlediğim fiyata gelince (örn. 50.000 TL) belirlediğim miktarda (örn. 0.5 BTC ya da 25000 TL karşılığu BTC) alım emri ver.

Stop: BTC piyasa fiyatı belirlediğim tetiklenme fiyatına geldiğinde, belirleyeceğim bir başka fiyattan alım ve satım emri gir.

Burada çok önemli bir nokta var. Limit/Stop emirleri girdiğinizde emir defterine bir emir girmiş olursunuz. BTC piyasa fiyatı o fiyata ulaştığında alımınızın ya da satımınızın gerçekleşmesi garanti değildir. Emrin gerçekleşmesi için siz alırken birinin de o fiyata satıyor olması gerekir, vice versa.

Milletin stop patlatıyorlar dediği olay, ilettiğiniz emrin karışılayıcısı olmadığı için gerçekleşmemesidir.

8.  Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    stop limit alış emrinde tetiklenme fiyatı piyasa fiyatından yüksek olmalı diyor. yüksekse neden alayım ben onu, o kısmı anlamadım. düşünce almak istiyorum, tetiklenme fiyatı neden yüksek olsun ki?
    Bu dediğiniz zaten limit alım emri oluyor. BTC fiyatı X'e düşerse, Y miktarda al, gibi.

Stop alış, denkleme bir değişken daha ekliyor: tetiklenme fiyatı. Tetiklenme fiyatı sizin başka bir fiyattan gireceğiniz alış ya da satış emirlerinin deftere girilmesini sağlayacak fiyattır.

Sayfa 830/1049 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •