Sayfa 839/1049 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889939 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 6,705 - 6,712 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    6.70'ten usdtleri sattım inanılır gibi değil (gerçi usdtl de her an fena sıçrayabilirama yine de)
    biraz daha yüklenseler 10-15 filan da olabilirmiş, ki hala da olabilir mi bilmem :D

fekak ilk fırsatta gazlıyorum kriptodan. böyle bir potansiyele olan biten şeyler bayıcı. zaten %20 portföye inmiştim, onu da çekeceğim. ne uğraşacağım yahu. başka şeylerle karşılaştırınca dolara karşı kazanma potansiyeline takılıyordum. geliriz geri olmadı.
    Aynen hocam. Altın ve bitcoin arasında kalmıştım. Yanlış tercih yapmışım.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    9400 e geri dönersek ve bu da tutar ise uzun bir süre teknik analiz yapmaya gerek kalmayacak.
    7000-7200'e dönsek ben topuk artık

3. bugün yaşadığımız vahşetten dolayı profil fotoğrafımı ters çeviriyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    bugün yaşadığımız vahşetten dolayı profil fotoğrafımı ters çeviriyorum.
    Normal di bence... Ana modelime uygun..Düzgün devam eder ise exit şansı verecek bence. Enseyi karartmak için erken...Veya BTC bensiz kalacak çıkacak da çıkacak.
    Haklı isem EXIT den sonra gelecek olan şeyin yanında bugünkü bahsettiğiniz vahşet sinek ısırığı kalır.
    Son düzenleme : secbul; 12-03-2020 saat: 21:27.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

5. hocam sizin çalışma 9400'ü işaret ediyordu yanlış hatırlamıyorsam. sizin hesap tutarsa buradan mallananlar için çılgın potansiyel var...

6. Bugün çok garip birşey oldu. Çoğu kişi konuşuyor ama sebebini bulan yok galiba. Eth dip olan 123 e düştükten ve 135 lere çıktıkdan çok sonra ethbull aynı hareketi yapmasına rağmen ve aradan saatler geçtiği halde 500 lerden 150 ye düştü. Eth hiç hareket etmeden. Bunun sebebi ne olabilir acaba.
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Normal di bence... Ana modelime uygun..Düzgün devam eder ise exit şansı verecek bence. Enseyi karartmak için erken...Veya BTC bensiz kalacak çıkacak da çıkacak.
    Haklı isem EXIT den sonra gelecek olan şeyin yanında bugünkü bahsettiğiniz vahşet sinek ısırığı kalır.
    MI 5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. O zaman danceeee
     Alıntı Originally Posted by mustaine Yazıyı Oku
    5.5k 'ya birşey kalmadı zati, düşsün de iyice rahatlasın bari

8.  Alıntı Originally Posted by mixolydiantr Yazıyı Oku
    O zaman danceeee
    Dansöz ettiler milleti, olmaz olsun böyle danceee

Sayfa 839/1049 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız