Sayfa 855/1049 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905955 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 6,833 - 6,840 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by mustaine Yazıyı Oku
    Ripple ufaktan atak yapmaya başladı, assolist en son çıkarmış sahneye. Sanırım yükselişin sonlarına gelmek üzereyiz
    Ripple ve steller aliyorum...ripple % 5 karla basladik..steller ufak zarar...bir ongorun var mi hocam steller icin....

2.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Ripple ve steller aliyorum...ripple % 5 karla basladik..steller ufak zarar...bir ongorun var mi hocam steller icin....
    Hocam selamlar,

Öngörü yok maalesef. Forumda Secbul var diye ve kripto borsalarına da meraklı olduğum için buralardayım. Siz de görmüşsünüzdür bunların hiçbiri BTC'den ayrı hareket edemiyor. Hepsi göbeğinden ona bağlı. Dolayısıyla 2017'deki gibi bir boğa koşusu gelmediği sürece hepsi birbirinin aynı.

Arada atak yapan falan olur ama genel gidişatı değiştirmiyor bu durum. BTC'de aşağı trendin devam ettiğini düşünüyoruz(Secbul'un yorum ve grafikleri sağolsun). Açıkçası benim de şahsi fikrim 2017 sonunda sokaktaki simitçi bile bitcoin'i duymuşsa yukarı gidişin bittiği artık aşağıya gitme zamanının geldiği netleşmiştir. Arada böyle dalgalanmalar oluyor tabii ki, bu dalgalar da 2x, 3x kat tabii ki kriptoda. Ama düşerken de aynı şekilde bu durum.

Tek söyleyebileceğim günlük al-sat niyetiyle gelmişseniz biraz aşağılara stop-loss koyun. Çünkü fren patlayınca kötü gidiyor aşağıya. Uzun vadeli, haftalar, aylar niyetiyle geldiyseniz biz 3-5 kişi forum müdavimi olarak daha o zamanların gelmediğini düşünüyoruz

Tabii bunların hepsi ne kadarlık bir yatırım yaptığınızla da ilgili.

Ripple uyuz eşek gibi. Birkaç seferdir dikkatimi çekiyor, bu tip yükselişlerde önce nazlı nazlı gidip sonradan yükseliyor. Sonrasında da genelde düşüş başlıyor. Sanki yükselişin bittiğinin habercisi gibi. Assolist benzetmem bunun içindi. Bugün de biraz hareketlenmeye başlayınca o şekilde yorumladım.

3.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Xrp'de patronun elinde 50 milyar adet, Xlm'de ise patronda 20 milyar adet var. Arasıra satmaları gerektiğinde biraz yükseltiyorlar, satıştan sonra başladığı yere. O dalgaları yakalarsanız biraz sörf yapabilirsiniz.

4. Benim aldigim ripple/euro ve steller/euro....kisa vade dusunmuyorum...beni uzmeyecek para yatiriyorum....max .planim 1000 euro olur....

5. Steller/euro yukari trend işareti var....ripple şimdilik yatay....

6.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku

.
    .
    Şunuda koyalım..Bu tutar ise dow daha çok gidecek demektir.
    35000 hedef..ytd

7.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku

.
    .
    Bence önce 1857 ama zannetmiyorum dursun.. 2514 3171 ..Daha yukarıları olabilir. AŞIRI major bir 38.2 gelmeliki yolun yarısı diyelim bence..
    .
    .Geçenlerde şak diye 38.2 ledi..FON lar dow da patlayınca gold sattılar..
    .
    .
    Daha algısal bir şey olmalı...
    Ons beklentim 1450 dolar civari...çanagi yukari kiracak guc yok...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Sanırım noktasal işlem tamam...Veya bir turcuk daha minikçe aşağılardan geliriz tekrar..
    Son düzenleme : secbul; 29-04-2020 saat: 06:20.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Sayfa 855/1049 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •