Sayfa 863/1049 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by karahindiba Yazıyı Oku
    bitcoin almak istiyorsam herhangi bir aracı kurumdan alabilir miyim? ayrıca şimdi onu satın almak mantıklı mı kar açısından
    Bitcoin alacaksanız BTCTürk, Paribu vb. Bir çok Türk kripto borsasından alabilirsiniz.
    Btc dünya genelinde dolar karşılığında alınıyor doların 7tl seviyelerinden düşmesi BTC alacaklar için önemli Bi detay. %3 e yakın daha Ucuza almak demek. Ancak BTC nin kendi fiyatı daha önemli. Mesela şuan 9.000dolar seviyelerinde farzedelim BTC Bi kaç ay içinde 4.500 dolar seviyelerine inse alacağınız BTC miktarı 2 kat fazla olur. Ama BTC belkide düşmeyecek tersine yükselip 20.000 dolarları görecek. Bunu Satoshi Nakomoto dahil hiç kimse bilemez.
    Sonuçta dünya sürekli ilerliyor, değişiyor bundan 20 sene önce sanal Bi para çıkacak ve bir adedi 9.000 dolar falan olacak deseler kimse inanamazdı buna.
    Ben 2 seneye yakındır takip ediyorum kripto paraları.
    Şunu anladım ya BTC yi düşük Bi fiyattan alıp(bana göre 5.000doların altı iyi fiyat) yüksek Bi fiyatı görünce satmak(15.000dolar) gerekir. Diyelimki bu durum gerçekleşti. Ve bu olay 2 yıl gibi bir sürede oldu. Dolar bazında ana para 3 katına çıkmış olacaktır. Ve bu süreç sonunda dolar da 2 kat artarsa ki bu mümkün o zaman ana para TL bazında 6 kat artmış olur. Gayet güzel kar bırakmış olur.
    Ancak burada mesele şu bu forumda kimsenin bu planı uygulayabileceğini sanmıyorum. İşin içine insani duygular girdiği zaman mantıklı hareket edilmiyor. Bunu nerden mi biliyorum, 2 yıldır alt coin alıp satarak kaç kere portföyümde anaparamın 2 katı durum oluştu ama yüksekken satamayınca düşüş kaçınılmaz oldu ve öyle zamanlar olduki portföyümde anaparamın ciddi oranda eriyip 1/5ine kadar azaldığı oldu. O durumdayken keşke keşke diyip durdum...
    İyi bir kar yakalamışken çıkmak lazım piyasadan ve piyasa düştüğünde tekrar girmek lazım bunu yaparken acele etmemek lazım...
    Daha yazılacak çok şey var şimdilik bu kadar...

SM-M205G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kripto Yazıyı Oku
    Bitcoin alacaksanız BTCTürk, Paribu vb. Bir çok Türk kripto borsasından alabilirsiniz.
    Btc dünya genelinde dolar karşılığında alınıyor doların 7tl seviyelerinden düşmesi BTC alacaklar için önemli Bi detay. %3 e yakın daha Ucuza almak demek. Ancak BTC nin kendi fiyatı daha önemli. Mesela şuan 9.000dolar seviyelerinde farzedelim BTC Bi kaç ay içinde 4.500 dolar seviyelerine inse alacağınız BTC miktarı 2 kat fazla olur. Ama BTC belkide düşmeyecek tersine yükselip 20.000 dolarları görecek. Bunu Satoshi Nakomoto dahil hiç kimse bilemez.
    Sonuçta dünya sürekli ilerliyor, değişiyor bundan 20 sene önce sanal Bi para çıkacak ve bir adedi 9.000 dolar falan olacak deseler kimse inanamazdı buna.
    Ben 2 seneye yakındır takip ediyorum kripto paraları.
    Şunu anladım ya BTC yi düşük Bi fiyattan alıp(bana göre 5.000doların altı iyi fiyat) yüksek Bi fiyatı görünce satmak(15.000dolar) gerekir. Diyelimki bu durum gerçekleşti. Ve bu olay 2 yıl gibi bir sürede oldu. Dolar bazında ana para 3 katına çıkmış olacaktır. Ve bu süreç sonunda dolar da 2 kat artarsa ki bu mümkün o zaman ana para TL bazında 6 kat artmış olur. Gayet güzel kar bırakmış olur.
    Ancak burada mesele şu bu forumda kimsenin bu planı uygulayabileceğini sanmıyorum. İşin içine insani duygular girdiği zaman mantıklı hareket edilmiyor. Bunu nerden mi biliyorum, 2 yıldır alt coin alıp satarak kaç kere portföyümde anaparamın 2 katı durum oluştu ama yüksekken satamayınca düşüş kaçınılmaz oldu ve öyle zamanlar olduki portföyümde anaparamın ciddi oranda eriyip 1/5ine kadar azaldığı oldu. O durumdayken keşke keşke diyip durdum...
    İyi bir kar yakalamışken çıkmak lazım piyasadan ve piyasa düştüğünde tekrar girmek lazım bunu yaparken acele etmemek lazım...
    Daha yazılacak çok şey var şimdilik bu kadar...

SM-M205G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    detaylı bir açıklama yaptığınız için teşekkür ederim. Ben de paribu dan alırım her neyse

3. sn seç bul, bitcoin al sata ara mı verdiniz, bir süredir görüş paylaşmıyorsunuz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,784
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    sn seç bul, bitcoin al sata ara mı verdiniz, bir süredir görüş paylaşmıyorsunuz.
    Son fikrimi yazdım. Mal kalmadı bende. Hatta beklediğim grafiği de çizdim. Uzun sürecek de yazdım. Bence pek bir şey yazmanın anlamı yok. Sadece oluşumun olup bitmesini bekliyorum. Short da yapmadım.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

5. BTCUSD 1 Haziran.jpg arkadaşlar şu grafiği bir anlatırsanız sevinirim. acaba hangi seviyede hedefe ne zaman ulaşılır

dün yukarıdan sattığım usdtleri geri almış
    karşılığını da hani olursa diye 10.100 ve 10.200 alım yazmıştım
    gece elime vermişler, al başına belayı
    uzun bir aradan sonra bir miktar maldayım

tekrar aşağı basarsa pek ısrar etmem galiba, bakalım

7.  Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    dün yukarıdan sattığım usdtleri geri almış
    karşılığını da hani olursa diye 10.100 ve 10.200 alım yazmıştım
    gece elime vermişler, al başına belayı
    uzun bir aradan sonra bir miktar maldayım

tekrar aşağı basarsa pek ısrar etmem galiba, bakalım
    Özledik analizleri hocam hoş geldiniz

Bir de secbul üstadı sahalarda gördük mü tamamdır bu iş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. bitcoin 10.000 seviyeyi test etti. bundan sonra tahminler yukarı yönlü mü aşağı yönlü mü?

Sayfa 863/1049 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •