Sayfa 921/1049 İlkİlk ... 4218218719119199209219229239319711021 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 7,361 - 7,368 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

başlangıçta izlemeye karar verip sonradan vazgeçtiğim altlardan birisi LTC idi
    şu anda grafiği ilginçleşir noktada ... 227 üzerine yerleşebilirse 300 küsurları hedefleyebilir

btc'de terslik olmaması kaydı ile tabii ... düşmesi kadar çok şiddetli atakları da altları negatif etkieleyebiliyor

2.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    yine donecegim
    yine donecegim
    Canlar gider heyyyy

3.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    bir coinu 3 - 5 yil saklamak icin hangi wallet en guvenlisi? binance iyimi mesela?
    Beni bu FX işine bulaştıran bir arkadaşımla tam da bu aksam bu firmayı tartıştık biraz
    Şikayetvar.com da 1200 küsur şikayet var bu firma hakkında. Şu an 18 bin TL kara geçmiş arkadasim. 50 bin kar yapınca tüm parasını çekeceğini soyluyor. Ben de çekemeyecegini. Sonucu bizzat buraya yazicam.
    Sizin de güvenilirliği hakkında bilginiz olması açısından

Bol.kazanclar.

Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    50.7 üzeri hızlıca 55'e geldik, sınır deneniyor
    hafif geri sarıp tekrar gelmemiz olumlu
    55.1 aşılınca konu yine koptu

yolun gittikçe daha sert/derin sallantılı olabileceğini düşünüyorum ama hedef hala epey yukarıda olabilir. nihayet 20.000 tepesi önceki tepenin 10-20 katında filan mı oluşmuştu? bu sefer o kadar olmayacak bence ama bakalım

hiper volatilite nerede başlar bilmem, belki hemen 63 ya da 83 çevresinde belki kolay paraya alıştırma daha devam eder. ama bir yerden sonra birçok kişi için karlar gelecek, gidecek, tekrar yukarı dönecek, yeni zirve, tekrar girilecek, yine kar, yine gidecek vs.

neyse işimize bakalım, uzak stop, sörfe devam
    Son düzenleme : KPL; 13-03-2021 saat: 23:49.

5.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Beni bu FX işine bulaştıran bir arkadaşımla tam da bu aksam bu firmayı tartıştık biraz
    Şikayetvar.com da 1200 küsur şikayet var bu firma hakkında. Şu an 18 bin TL kara geçmiş arkadasim. 50 bin kar yapınca tüm parasını çekeceğini soyluyor. Ben de çekemeyecegini. Sonucu bizzat buraya yazicam.
    Sizin de güvenilirliği hakkında bilginiz olması açısından

Bol.kazanclar.
    ne guzel dostlar var yaaaa
    bana diyorlar ki saklamak icin trade yapan firmalara iyi degil.
    Canlar gider heyyyy

6.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    ne guzel dostlar var yaaaa
    bana diyorlar ki saklamak icin trade yapan firmalara iyi degil.
    3- 5 yıl saklayacaksanız donanım cüzdan kullanmakta fayda var.

Ledger nano s işinizi görür, fiyatı da makul

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    yeni ATH
    hala ikili tepe bölgesindeyiz tabi
    devam ederse hedefler : 62.5-63, 67.8, 79.5, 83, ...
    62.5-63 üstü barlar uzar gibi
    ikili tepeden kurtulamadık
    55 altı baya tatsız olur ... bence
    56.7 üzeri tekrar toparlayabilir

8. Oldu olası çıktığından beri kripto paralara karşıyım.Çevremde az buçuk ekonomiden anlayan birisi olarak bilindiğimden de epey sormuşlardı ve ben uzun uzadıya neden alınmaması gerektiğini açıklamıştım.Az önce enişte aradı,Holo diye bir kripto almış %700 den fazla para kazandığını ballandıra ballandıra anlattı,ki bu enişte zamanında 150 bin(zamanında büyük para) borcu olup iflas edecekken kurtardığımız adam.Acaba ben mi yanlış biliyorum yoksa yeni dünya düzeninde borsalardan değilde kriptolardan mı türeyecek yeni zenginler?Hayır ben yanlış yoldaysam lütfen söyleyin,ben de kripto dünyasına adım atayım........

Sayfa 921/1049 İlkİlk ... 4218218719119199209219229239319711021 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •