Sayfa 922/1049 İlkİlk ... 4228228729129209219229239249329721022 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 7,369 - 7,376 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. ne olmus yine btc turke?
    Canlar gider heyyyy

2.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Oldu olası çıktığından beri kripto paralara karşıyım.Çevremde az buçuk ekonomiden anlayan birisi olarak bilindiğimden de epey sormuşlardı ve ben uzun uzadıya neden alınmaması gerektiğini açıklamıştım.Az önce enişte aradı,Holo diye bir kripto almış %700 den fazla para kazandığını ballandıra ballandıra anlattı,ki bu enişte zamanında 150 bin(zamanında büyük para) borcu olup iflas edecekken kurtardığımız adam.Acaba ben mi yanlış biliyorum yoksa yeni dünya düzeninde borsalardan değilde kriptolardan mı türeyecek yeni zenginler?Hayır ben yanlış yoldaysam lütfen söyleyin,ben de kripto dünyasına adım atayım........
    Yanlışınız yok hocam ama bu piyasa böyle... 7/24/365 gün açık olunca ve alt ve üst limitleri olmayınca üzerine bir de nispeten ufak bir market olunca(gerçi 1.7 trilyon dolar şimdi ama geçen sene 200-300 milyar arasında sürünüyordu) bu karlar mümkün.

Ama düşünce de aynı şekilde düşüyorlar. %90, %95, %98 fiyatını geri veren coinler vardı bir sürü.

İşin teknolojik kısmına eyvallah; blockchain, dijital toplum, dijital dünya, nakit ortadan kalkacak vs. vs. bunlara tamam. Zaten o yöne doğru gidiyoruz. Gidiyoruz da böyle bir marketle mi gidilmeli orası tartışılır. 8 bin küsur coin var ama kaç tanesiyle gerçek hayatta elle tutulur ve kalıcı şekilde iş yapılıyor. Bir elin on parmağını geçmez, onlar da tartışılır bana göre.

Bu piyasada zengin olmak için ya şansına (veya gerçekten çok iyi araştırıp ve yine biraz da şansla) alıp, aldığını da unutup 3-5 sene sonra farkında olmadan zengin olunur ya da gözünü karartıp piyasa diplerinden elde ne varsa girilir. Öbür türlü zaten market 7/24 açık, herkes elinde cep telefonu izliyor sürekli. Sürekli bakan adam da en fazla 2-3 kat yapar çıkar bana göre.

Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Oldu olası çıktığından beri kripto paralara karşıyım.Çevremde az buçuk ekonomiden anlayan birisi olarak bilindiğimden de epey sormuşlardı ve ben uzun uzadıya neden alınmaması gerektiğini açıklamıştım.Az önce enişte aradı,Holo diye bir kripto almış %700 den fazla para kazandığını ballandıra ballandıra anlattı,ki bu enişte zamanında 150 bin(zamanında büyük para) borcu olup iflas edecekken kurtardığımız adam.Acaba ben mi yanlış biliyorum yoksa yeni dünya düzeninde borsalardan değilde kriptolardan mı türeyecek yeni zenginler?Hayır ben yanlış yoldaysam lütfen söyleyin,ben de kripto dünyasına adım atayım........
    borsalarla kriptoları karşılaştırmanın çok anlamı yok bence. birbirine taban tabana zıt da değiller. birçok orta-büyük portföyde ikisinden de vardır + başka araçlar da vardır.

%500 hisseden kazanan birini de bu kadar yadırgıyor musunuz bilmiyorum ama oluyor, manalı mı? tartışılır.

talep varsa gerisi boş tartışma oluyor bence. karşı olmak, olmamak vs.
    piyasa sonuçta; kolay kazananların çoğu o kolaylıkla da geri verecek, işin doğası.

5. trbinance nedir yaaaa?
    Canlar gider heyyyy

57.4 üzeri idare eder (bu hergün biraz yükselecek)
    59.8 üzeri yukarı bakar

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    BTC günlükte fincan kulp oluşumu var, ancak göstergelerde alçalan tepeler ile NU var, Buradaki can alıcı nokta ise, RSI dük olabilecek mi yoksa çarpıp dönüp büyük düzeltme mi yapacak? Bakalım 5- 10 güne belli olur yön.
    Son düzenleme : decamercion; 20-03-2021 saat: 20:39.

Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    57.4 üzeri idare eder (bu hergün biraz yükselecek)
    59.8 üzeri yukarı bakar
    59.8 zorlanıp geçilemedi ve aşağı döndük. 57.4 altı idare etmez
    20+ günlük yükseleni de aşağı kırıyor gibi.

iyice salarsa kuvvetli destek 50+- ve 47+- ... 47 altında konu kapanabilir bir süreliğine
    Son düzenleme : KPL; 21-03-2021 saat: 13:35.

Sayfa 922/1049 İlkİlk ... 4228228729129209219229239249329721022 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •