Sayfa 940/1049 İlkİlk ... 4408408909309389399409419429509901040 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 7,513 - 7,520 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by havaciva Yazıyı Oku
    hocam sanırım kolay yoldan parayı bulma isteği olabilir çoğu kişide
    katılıyorum hocam ben de ara ara gelip bakıyorum girsek mi diye

Alıntı Originally Posted by kurumsal Yazıyı Oku
    katılıyorum hocam ben de ara ara gelip bakıyorum girsek mi diye
    2017 den bu tarafa bu piyasada da yatırım yapıyorum.1994 den bugüne borsa ve emtia piyasalarında da yatırımlarım var. Dinamikleri farklı piyasa 2017de işlem yapmaya başladığımda 200 milyar dolar market büyüklüğü vardı şu an 2 trilyon dolar ve üssel olarak büyümeye devam ediyor. Değişime ayak uydurmak gerekli diye düşünüyorum kendi adıma.

Bol kazançlar.
    Twitter @Fibotrading48
    Paylaşımlarım ve grafiklerim asla yatırım tavsiyesi değildir.Yazdıklarım geçmişe not amaçlıdır.Lütfen kendi kararınızı kendiniz veriniz.

Twitter @Fibotrading48
    Paylaşımlarım ve grafiklerim asla yatırım tavsiyesi değildir.Yazdıklarım geçmişe not amaçlıdır.Lütfen kendi kararınızı kendiniz veriniz.

https://www.tradingview.com/x/wScOkLH8/

BTCUSD günlük.0.382 fibo destek olarak çalışıyor.
    Twitter @Fibotrading48

5. devlet düzenleme getirdikten sonra insanlar coinleri terk eder mi sizce vergi vs yüzünden?

Alıntı Originally Posted by kurumsal Yazıyı Oku
    devlet düzenleme getirdikten sonra insanlar coinleri terk eder mi sizce vergi vs yüzünden?
    ben etmem
    gerçi düşüş başladığını düşündüğüm için ettim

tabi ne yapacaklarına bağlı, manalı kalması lazım, yoksa gelen gidiyorsa çokluk gidebilir tabi. henüz düzenlemeler yeni başlıyor bakalım

7.  Alıntı Originally Posted by kurumsal Yazıyı Oku
    devlet düzenleme getirdikten sonra insanlar coinleri terk eder mi sizce vergi vs yüzünden?
    Ben de etmem

Düzenleme kapsamına göre değerlendirmek lazım, teknolojiyi ve kripto paraların değer önerisini kavramadan yapılacak bir düzenleme ülkemizden ciddi sermaye çıkışına sebep olabilir.

Ben düzenleme konusunda fazla cesur bir adım atılmayacağını tahmin ediyorum, büyüklerde ne yapılıyorsa o yapılır. ABD’de olduğu gibi bir sermaye kazancı vergisi gelebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    Ben de etmem

Düzenleme kapsamına göre değerlendirmek lazım, teknolojiyi ve kripto paraların değer önerisini kavramadan yapılacak bir düzenleme ülkemizden ciddi sermaye çıkışına sebep olabilir.

Ben düzenleme konusunda fazla cesur bir adım atılmayacağını tahmin ediyorum, büyüklerde ne yapılıyorsa o yapılır. ABD’de olduğu gibi bir sermaye kazancı vergisi gelebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ben de o seviye bir şeyler yapılacağını düşünüyorum açıkçası fazlası çok fazla kişiyi zorlar

Sayfa 940/1049 İlkİlk ... 4408408909309389399409419429509901040 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •