Sayfa 950/1049 İlkİlk ... 4508509009409489499509519529601000 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 7,593 - 7,600 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    - Abi, merhaba,
    - Merhaba abim. Nasılsın,
    - İyidir abi, ya bir şey soracaktım.
    - Tamam, dinliyorum
    - Şu dünyanın en büyük kripto terminali, varmış, Binance... Oraya nasıl para gönderebilirim?
    - Oğlum, biz "P"de hesap açtık ya!...
    - Abi, biri soruyor ya, ona yardımcı olacağım.
    - Ben o siteyi inceledim. Bir kere yurtdışı merkezli, Malta'da, anladığım kadarıyla Türkiye'den kendilerine yardımcı olacak bir temsilci falan tayin etmemişler.
    - Eee abi, nasıl?
    - Hesap açmak kolay. Ben bir çırpıda açtım.
    - Peki, para nasıl gönderiyorsun?
    - Kredi kartı ile alıyorlar. Kartının Mastercard olması gerekiyor sanırım.
    - Banka havalesi olmuyor mu abi?
    - Ya dedim ya, Türkiye'de anlaşmalı bir yerleri, verebilecekleri bir banka hesap no falan yok. O yüzden bankadan para gönderemiyorsun herhalde. Olsa bile yurtdışına olacağı için SWIFT yapman lazım.
    - Kredi kartından başka bir yolu yok mu abi?
    - Bir de Advanced Cash ile gönderebiliyormuşsun.
    - O nasıl bir şey abi?
    - Onu da kısaca inceledim. Kendine bir kart oluşturuyorsun, oraya para gönderiyorsun. Sonra o karttaki parandan Binance hesabına aktarıyorsun.
    - Ooooo, abi çok karışıkmış ya. Bir sürü yerde hesap aç!... Bunun yanında bizimki çocuk oyuncağı. İstediğin gibi para gönder, istediğin gibi çek... Mis!...
    binance com ulusal, binance try ise türkiye ofisi...
    bankadan eft yapılabiliyor...
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Arkadaslar, Is Bankasi hesabimdan binance'ye havale yapıp bitcoin alabilir miyim.
    Internette ve bu forumda epeyce okudum ama bir turlu tam anlayamadim.
    Şu işi bilal'e anlatir gibi anlatabilecek veya link verecek birisi var mı....
    Tesekkürler

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Önce Binance TR de hesap açman lazım. Hesap açma başvurusunda kimliğin önlü arkalı görüntüsü, kendi fotonu ve adres için elektik, su veya gaz faturasından biri hazır olsun. Bu belgeleri yüklediğinde hesabın açılıyor. Kimlik onayı(yüz tanıma) için kameranı açmanı isteyecek. Kameradan başını sağa sola çevirmeni elini sallamanı söylüyor. Kimlik ve adres doğrulama tamamlandığında Binance TR (https://www.trbinance.com/) para yatır sekmesine tıklıyorsun sana parayı göndereceğin hesap numarasını gösteriyor. Sonra İş bankası( veya herhangi banka) hesabından bu numaraya EFT ile para gönderebilirsin.

3. - Abi merhaba nasılsın
    - hiç iyi değil keke
    - hayırdır abi bişey mi oldu hayırdır
    - ne olsun be keke doge 0,6 dolar olmuş
    - iyi işte abi, ne güzel sen çok önceden almıştın, sorun ne ki
    - ben 10 kuruşken aldım onbin liralık
    - abi paranın ebesine vurdun desene
    - yok be kekem, ben onları az bir karla sattım, aklıma tükürem, bu kadar artacağını nerden bileyim ******
    - kısmet be abi canını sıkma

4.  Alıntı Originally Posted by @yörük@ Yazıyı Oku
    binance com ulusal, binance try ise türkiye ofisi...
    bankadan eft yapılabiliyor...
    Teşekkürler Sayın @yörük@
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

5.  Alıntı Originally Posted by garajack Yazıyı Oku
    - Abi merhaba nasılsın
    - hiç iyi değil keke
    - hayırdır abi bişey mi oldu hayırdır
    - ne olsun be keke doge 0,6 dolar olmuş
    - iyi işte abi, ne güzel sen çok önceden almıştın, sorun ne ki
    - ben 10 kuruşken aldım onbin liralık
    - abi paranın ebesine vurdun desene
    - yok be kekem, ben onları az bir karla sattım, aklıma tükürem, bu kadar artacağını nerden bileyim ******
    - kısmet be abi canını sıkma
    - Abim, bak biz de böyle başladık.
    - Ama öyle bitirmeyeceğiz değil mi abi?
    - Aynen
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

6. - Abim, şu Binance konusuna yarım yamalak bilgiyle atladık, hoş olmadı.
    - Abi, canımız sağ olsun ya. Yardımcı olmak istedik sadece...
    - Umarım anlayışla karşılanır.

- Bak şimdi, GS şampiyonluğu kaçırdı, token ne hale geldi, değil mi? Beşiktaş K.Gümrüğe yenilince de benim elimdeki BJKAS'lar yerle bir olmuştu.
    - Ama abi, bugün şampiyon oldu. Yine kazanırsın.
    - %75'ini sattım... Zaten aslına bakarsan hiçbir spor kulübünün hissesi bulunduğu yeri hak eden yerde değil. Bak göreceksin, şampiyonluğu rağmen hisse ne olacak?
    - Evet abi, aynen. Beklenti bitti mi, gerçekler konuşulur. Hepsinin borcu harcı dağlar kadar...

https://www.tradingview.com/x/icVz6BZB/

BTCUSDT Saatlik trend temelli fibo geri çekilme seviyeleri.0.707 den tepki geldi bakalım haftayı nasıl kapatacak önemli.
    Twitter @Fibotrading48
    Paylaşımlarım ve grafiklerim asla yatırım tavsiyesi değildir.Yazdıklarım geçmişe not amaçlıdır.Lütfen kendi kararınızı kendiniz veriniz.

8. - Abi, aşk olsun ya!... Kaç gündür ne arıyorsun, ne soruyorsun!.
    - N'oldu oğlum, çok mu özledin?
    - Abi kripto piyasası allak bullak, sen ortada yoksun...
    - Nasıl yokum oğlum, sokağa çıkma yasağı var ya, her gün evdeyim.
    - Neyse abi, ne yapacağız?
    - Neyi ne yapacağız?
    - Abi, bu düşüş devam eder mi, yoksa buralardaki fiyatlar iyi mi sence?
    - Bak işte, buna cevap vermem. Evet, BTC'de mesela bizim ilk girdiğimiz günlere göre neredeyse fiyat %25 iskontolu, ama bundan sonra ne olacağını bilemem. Zaten bunları bilsem burada olmazdım!...
    - Abi, bir yandan da, hani neden geç girdik bu işe diye hayıflanıyorduk ya, grafiklere baktıysan, ya bir ay kadar önce girmiş olsaydık?
    - Evet, fiyatlar çok daha yukarıdaymış. Bir iki hafta geçince de kendimizi bu işin profesörü olduk sanıp, bodoslama dalardık, şimdi ağlıyor olurduk.
    - Evet abi ya. Allah kurtarmış. Şu an bizim en yüksekten aldıklarımız, piyasayı tanımak için aldığımız cüzi miktarlar.
    - İşte böyle oğlum, hayatta tesadüflerin, şansın da çok yeri vardır.
    - Abi ben dün gece biraz öncekilerden biraz daha fazla ekledim.
    - Bence iyi yapmışsın, ben de öyle yaptım. Aman dikkat, henüz düşüş bitmedi gibi görünüyor.
    - Evet abi ya. Görüyor musun ama, hani kurbağayı kazana koyup yavaş yavaş ısıtırsan, rehavete kapılıp kazandan zıplayıp kaçmaz ve yavaş yavaş kendinden geçip pişermiş ya, adamlar bir ileri, iki geri, bir ileri iki geri yapa yapa nasıl aşağıya salıyorlar.
    - Çok güzel tanımladın lan, aferin!...
    - Sağ ol abi. Süslü lafları senden öğreniyorum.
    - Geç dalganı amk!...
    - Yok be abi, ne dalgası? Abi, aman ha kendimizi kaptırmayalım. Hem dediğin gibi düşüş devam edebilir, hem de Priştina olayı var!...
    - Evet, bunları birbirimize sık sık hatırlatalım.
    - Abi bir de bu sefer ne zaman yüklenelim, biliyor musun? Dirençleri kırıp, yükseliş trendine başladığı zaman!...
    - Ah!. Tam teknikçiler gibi konuştun. "Easier said than done" demiş atalarımız.
    - O ne demek abi?
    - Söylemesi kolay demek. Teknikçiler önceki grafiklere bakarak, "bak görüyor musunuz, burada direnci kırmış, yükselişe devam etmiş. Burada bunu bekleyenler kazandı." Ya da, "bakın bilmemne direncini çat diye kırmış, sen stop olmamışsın, teknik gümbür gümbür bağırmış, şimdi ağlama" falan diyorlar ya, bana pek gerçekçi gelmiyor. Sıkıysa bugünden sonra ne olacağını söyle!...
    - Evet abi ya, hep "şöyle de olabilir, şurayı geçerse böyle olabilir, burayı kırarsa öyle olabilir, vs." diyorlar. "İse" leri bilsek zaten kaybetmeyiz, değil mi?
    - Ya, yanlış anlama, tekniğe tamamen karşı değilim, ama bak şimdi, kaç defa ileri geri gidiyor bu meret. Tam "tamam lan, artık rahatladı" diyorsun, belli bir yerden güm, dönüyor. Grafik geçmişlerinde kaç tane örnek var ki, düşüyor gibi yapmış, silkelemiş, yükselir gibi yapmış, mal dağıtmış.
    - Abi, bence kendileri biliyor da, bizlerle paylaşmıyorlar. Herkes bilirse, kendileri de kazanamaz, değil mi?
    - Ne bileyim, ama öyle olsa, 3-5 yıl teknikçilik yapanın yatını katını alıp, buralarda uğraşmaması lazım, değil mi ama?
    - O da doğru abi. Neyse abi, lafı uzattık. Ekran kıpraşıp duruyor. Bir yandan da hisselere bakıyorum.
    - Evet. Bu arada BJKAS'ı gördün mü? İşte beklenti bitince ne olduğunun en iyi göstergesi. Şampiyon olduk, ama hissesi şu an kırmızı.
    - Açılışta satan sattı abi.
    - Bende olsaydı, ben de satardım... Haydi, uğurlar ola...

Sayfa 950/1049 İlkİlk ... 4508509009409489499509519529601000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •