Sayfa 999/1049 İlkİlk ... 499899949989997998999100010011009 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 7,985 - 7,992 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

micro micro alıyorum 5-6 tahtadan (35-34 arası)
    33.5 altında çok ısrar etmem bırakırım

not : tepse de kalıcı portföy alımları değil
    Son düzenleme : KPL; 22-01-2022 saat: 13:46.

tuttum sıpayı kuyruğunun ucundan
    az koşsa da eğlensek

3.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    Cüzdanlardan ayrı, borsada tuttuğum btc'nin yarısı ile 38,600'den satış yaptım. Geri alım yapmak için fırsat kolluyorum.

ama bende teknik bilgisi vs hak getire. Bugün 33k görürsek, benim kumarım biter diyip geri alımı yapacağım.

2018 kasım'dan beri devam eden btc topla ve hodl stratejimde ikinci btc satışımı yapmış oldum. Epey de heyecanlıymış
    33 beklemeden, 35,400'de yerine koydum malı
    asıl soru ise, uzun vade için eklemeyi ne hangi dolaylardan yapmalıyız?

4. Buy the dip
    Korku endeksi Dibe vurdu.

35.000 Bu ortamda dip sayılır.1/3 35.000 aldım. Tekniğe göre 15.000-9.000 kadar düşme ihtimali var Zannetmiyorum.Aşağı gelirse 28.000 tutmaz 25.000-20.000 bandına gelir 1/3 yine alırım.

35.000 den 42.000 tepki bekliyorum.Ne olursa hafta sonu ABD piyasaları kapandıktan sonra yapıyorlar.Rusyanın kriptoyu tamamen yasaklama teklifide önemli.FED tedirginliği ve SEC Regülsyonu belirsizliği de var.FED den sonra ya 42.000 ya da 28.000 olur.Bekleyip göreceğiz.FED ve SEC belirsizlikleri ortadan kalksın sonra toparlayacaktır.Artık gelinen noktada bitcoiln yok sayılamaz.Yasaklarsanız yeraltına iner alış veriş devam eder.

Not: Criptoya yatırdığım miktar çok az bir miktar. Borsacılıktan gelen kumar içgüdümüzü tatmin etmek için Büyük paralar koymayın.

[IMG][/IMG]
    Son düzenleme : uptrend; 22-01-2022 saat: 14:46.

5.  Alıntı Originally Posted by uptrend Yazıyı Oku
    Buy the dip
    Korku endeksi Dibe vurdu.

35.000 Bu ortamda dip sayılır.1/3 35.000 aldım. Tekniğe göre 15.000-9.000 kadar düşme ihtimali var Zannetmiyorum.Aşağı gelirse 28.000 tutmaz 25.000-20.000 bandına gelir 1/3 yine alırım.

35.000 den 42.000 tepki bekliyorum.Ne olursa hafta sonu ABD piyasaları kapandıktan sonra yapıyorlar.Rusyanın kriptoyu tamamen yasaklama teklifide önemli.FED tedirginliği ve SEC Regülsyonu belirsizliği de var.FED den sonra ya 42.000 ya da 28.000 olur.Bekleyip göreceğiz.FED ve SEC belirsizlikleri ortadan kalksın sonra toparlayacaktır.Artık gelinen noktada bitcoiln yok sayılamaz.Yasaklarsanız yeraltına iner alış veriş devam eder.

Not: Criptoya yatırdığım miktar çok az bir miktar. Borsacılıktan gelen kumar içgüdümüzü tatmin etmek için Büyük paralar koymayın.
    Sn uptrend,

Piyasanın ve adaptasyonun son 2 yılda aldığı yol inanılmaz. Kurumsallar vs, 65+ annem bile fiyatları göz ucuyla takip ediyor, soruyor. birkaç sene önce gülüp geçen arkadaşlar 20k civarında kredi çekip piyasaya girecek psikolojideler.

Forumun başlıca başlıklarında bile btc'ye bakış tamamen değişti, bunu görüyorsunuzdur. Btc diyince küfreden, ponzi monzi anlamını bilmeden sallayan kişiler artık çok daha sakinler

Bundan sonrasını sadece wishful thinking olarak ele alın lütfen: Ben 9-15 k gibi seviyeleri bu haber akışı ile görebileceğimizi düşünmüyorum.

Çok ciddi acılı bir süreç yaşamaz isek tabi (yıllardır beklenen ukrayna gerilimi değil de ciddi bir sıcak savaş, rusya hindistan vs değil de abd tarafından gelecek uygulanabilirliği olmayan bir regulasyon haberi vs)

Bence şu an 9-15k gibi seviyeler için yeterli gerilim yok. Sanki bu seviyeler için covid benzeri yeni bir siyah kuğuya ihtiyaç var, ne dersiniz?

O zaman da zaten nsdq - bist - dow mow ne varsa şelale.

6.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    Sn uptrend,

Piyasanın ve adaptasyonun son 2 yılda aldığı yol inanılmaz. Kurumsallar vs, 65+ annem bile fiyatları göz ucuyla takip ediyor, soruyor. birkaç sene önce gülüp geçen arkadaşlar 20k civarında kredi çekip piyasaya girecek psikolojideler.

Forumun başlıca başlıklarında bile btc'ye bakış tamamen değişti, bunu görüyorsunuzdur. Btc diyince küfreden, ponzi monzi anlamını bilmeden sallayan kişiler artık çok daha sakinler

Bundan sonrasını sadece wishful thinking olarak ele alın lütfen: Ben 9-15 k gibi seviyeleri bu haber akışı ile görebileceğimizi düşünmüyorum.

Çok ciddi acılı bir süreç yaşamaz isek tabi (yıllardır beklenen ukrayna gerilimi değil de ciddi bir sıcak savaş, rusya hindistan vs değil de abd tarafından gelecek uygulanabilirliği olmayan bir regulasyon haberi vs)

Bence şu an 9-15k gibi seviyeler için yeterli gerilim yok. Sanki bu seviyeler için covid benzeri yeni bir siyah kuğuya ihtiyaç var, ne dersiniz?

O zaman da zaten nsdq - bist - dow mow ne varsa şelale.
    9.000 rakamı büyük OBO dan çıkıyor Ama mümkün değil

hepimiz buralarda (en azından geçici) dip bekliyorsak iyi bir tarafı var ama
    B planlarını netleştirmek de lazım demektir
    Son düzenleme : KPL; 22-01-2022 saat: 15:14.

8.  Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    hepimiz buralarda (en azından geçici) dip bekliyorsak iyi bir tarafı var ama
    B planlarını netleştirmek de lazım demektir
    Btc madencilik maliyetinin altına ineceğini beni kimse inandıramaz. Her sert düşüşte uçuk rakamlar konuşulmaya başlıyor. Eğer o rakamlara itibar etseydik hiç para kazanamazdık. Aklı olan bu bilinçle yatırımını yapar. Şahsen 34 kırılırsa 30 dan bir parça, o da kırılırsa 27 ve 24 den alımlarımı yapıcam.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 999/1049 İlkİlk ... 499899949989997998999100010011009 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •