Sayfa 924/1049 İlkİlk ... 4248248749149229239249259269349741024 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 7,385 - 7,392 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. Millions of binance users say we don't care about the news. Crypto is our new currency from now on
    Canlar gider heyyyy

2. Dün Elon Musk'ın açıklamalarıyla 57 bin doların üstüne tırmanan Bitcoin bu seviyelerde tutunamadı.

53 bin doların altına düşerken piyasa hacmi de 1.0 trilyon doların altına indi.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Millions of binance users say we don't care about the news. Crypto is our new currency from now on
    Millions of robots behave like each other )
    Bunun olması için btc nin bir yerlerde stabil kalması lazım çünkü btc yellenince altlarda fırtınalar kopuyor.
    Şuanda kimsenin umurunda değil cryptonun yeni para birimi olup olmaması herkes vuracağı paraya bakıyor, Eğer bu piyasa legalleşirse ülkelerdeki borsalar biter. Yada borsadaki şirketlerde crypto çıkarıp bu piyasaya girer.
    Muhtemelen 2. si olacak tıpkı spor klüpleri gibi ford arçelik vs crypto çıkarıp bu piyasaya girecek.
    Aslında hala niye girmiyorlar bence tuhaf. Öncü olmak lazım.

Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    59.8 zorlanıp geçilemedi ve aşağı döndük. 57.4 altı idare etmez
    20+ günlük yükseleni de aşağı kırıyor gibi.

iyice salarsa kuvvetli destek 50+- ve 47+- ... 47 altında konu kapanabilir bir süreliğine
    50'de destek bulduk ama geçici olabilir. güvenilir değil ... bence

5. Elimdeki usdtleri ( ya da btc alıyorsa ona dönüştürürüm ) düzenli olarak ( bir kere değil ) %3-4 komisyon ile nakit alabilecek birilerini bilen var mı, kuyumcu vs. gibi ?
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Elimdeki usdtleri ( ya da btc alıyorsa ona dönüştürürüm ) düzenli olarak ( bir kere değil ) %3-4 komisyon ile nakit alabilecek birilerini bilen var mı, kuyumcu vs. gibi ?
    Merhaba,
    ATM üzerinden %8-9 gibi komisyonlarla nakite çekebilirsiniz.
    Papara hesabınıza Türk lirası çekmek isterseniz daha uygun komisyonlarla bunu yapanlar var.

Miktara göre ben de satın alabilirim.. Ayrıca KuCoin konunuza yanıt vermiştim, diyalog şansımız olmamıştı.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by umbamba Yazıyı Oku
    Merhaba,
    ATM üzerinden %8-9 gibi komisyonlarla nakite çekebilirsiniz.
    Papara hesabınıza Türk lirası çekmek isterseniz daha uygun komisyonlarla bunu yapanlar var.

Miktara göre ben de satın alabilirim.. Ayrıca KuCoin konunuza yanıt vermiştim, diyalog şansımız olmamıştı.

Merhaba, DM kontrol eder misiniz size zahmet ? KuCOin ile ilgili mesajınız da ulaşmadı bana ya da cevap dönmediniz. Ama şimdi de dönmediniz, sanırım mesajlara cevap vermiyorsunuz.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Merhaba, DM kontrol eder misiniz size zahmet ? KuCOin ile ilgili mesajınız da ulaşmadı bana ya da cevap dönmediniz. Ama şimdi de dönmediniz, sanırım mesajlara cevap vermiyorsunuz.
    Şu an geri dönüş yaptım

Sayfa 924/1049 İlkİlk ... 4248248749149229239249259269349741024 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •