Sayfa 314/1049 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. Binance ta gitti var bi enayilik

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdığım mesajlar ve paylaştığım grafikler şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by livingston Yazıyı Oku
    Binance ta gitti var bi enayilik

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    adamlar yok waalet miş yok sıcak cüzdanmış yok soğuk cüzdanmış alayına çöküyorlar..eee dünyada benim gibi enayiler çok..bende olsam aynısını yapardım...yemeyenin parasını yerler..afiyet olsun...ahahhahahahahhahahah
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

3. Secbul hocam siz bile gelecek için umutsuzsanız durum kötü gerçekten. Demekki bu meret balondu ve balon olduğunu bizi görünce hatırladı.

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Binance'te işlemleri askıya aldılar ,
    Bir ihtimal 17:00 civarı aktif olucağı söyleniyor ...Bu başıma burada gelen ikinci olay ( daha öncede emir iptalim askıda kalıp çözememiştim 4 saat )
    Yukarı kademelere yazdığım emirler toz oldu o fiyattan satışları yapıcaklar mı ? Sanmam biz oyuna girdiğimizde , masaya yeni oturdun olur ...
    Neyse parayı hüpletmeseler bari 😬

5.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    adamlar yok waalet miş yok sıcak cüzdanmış yok soğuk cüzdanmış alayına çöküyorlar..eee dünyada benim gibi enayiler çok..bende olsam aynısını yapardım...yemeyenin parasını yerler..afiyet olsun...ahahhahahahahhahahah
    soğuk cüzdana çökemezler.

6.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    soğuk cüzdana çökemezler.
    İroni yaptım sayin powerpc ....token yapamiyoz bari ironi yapem didim...ahahahhaha
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

7. Bu nuls platformu nasıl degerli hocalar iş yaparmi bi diyiverin bakem...ahahahhahaha

8. NULS....NULS...NULS... alacamda acil cevap...gerci binancede kapalı ama platonik de olsa alacam...ahahhahahaha

Sayfa 314/1049 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •