Sayfa 840/1049 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890940 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 6,713 - 6,720 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. Bu 5. Dalga olabilir mi acaba. Böyle düzeltme olmaz herhalde.
     Alıntı Originally Posted by mustaine Yazıyı Oku
    Dansöz ettiler milleti, olmaz olsun böyle danceee
    MI 5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hocam valla benim başım döndü, hangi dalga olduğu artık umurumda değil.
    KPL+ üstadın dediği gibi uğraşılmaz bununla. Gideceksen git kalacaksan kal, bu nedir ya...

6500'den 3100'e geldiğimiz zamandan bile kötü oldu. Gidişat ABCDE gibi bir üçgene dönmeye başladı. Bekleyelim görelim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    9400 e tekrar çıkarız inancımı sürdürüyorum.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    hadi
    ben yolda büyük ölçüde ineceğim ama gidelim umarım

5. Seçbul üstat sizin yorumlarınıza her zaman çok güvendim. Bu hareketin anlamı sizin için nedir?
    Corona virüsten dolayı kripto paraya ilginin artması gerekirken neden böyle sert düşüş oldu acaba. Ya da bundan sonrası için duygusallıktan arındırılmış beklentiniz ne yönde acaba?
    SM-M205G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by kripto Yazıyı Oku
    Seçbul üstat sizin yorumlarınıza her zaman çok güvendim. Bu hareketin anlamı sizin için nedir?
    Corona virüsten dolayı kripto paraya ilginin artması gerekirken neden böyle sert düşüş oldu acaba. Ya da bundan sonrası için duygusallıktan arındırılmış beklentiniz ne yönde acaba?

Eğer bir açıklaması olsaydı bence şu olurdu. Diğer borsalarda tersde kalıp para ihtiyacı olanlar ellerindeki varlıkları satıyorlar.
    Bama göre ise bu düşüş gelmeli idi bir kaç aydır paylaşıyorum zaten.
    Şimdi 9400 de gelmeli. Tabi hemen çıkmayacağız oraya.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

7. 20 bin dolarları tekrar görebileceğini düşünüyorum bende.. halvingin etkisi tam oluşmadı bence, halving sonrası blok başına btc üretim maliyetlerinin en az 12000-15000 dolar arası olduğu düşünülüyor. piyasada kalıcı olabilmesi için btc nin bu maliyetlerin üzerinde değeri olması lazım.. tabi temkinli hareket etmek lazım tüm sermaye ile girilmez ama ben düştükçe alıyorum kara geçtikçe ana paranın bir kısmını çekerek maliyeti daha da düşürüyorum.. şimdilik tl bazlı 31000 TL maliyetim var tl bazlı olarak 20 bin dolar bugünki fiyatlar ile yaklaşık 12000 tl ve üzeri bekliyorum 1- 1,5 yıl içerisinde.. tabi piyasayı yıkacak bir gelişme olmadığı müddetçe..
    Başarı yolun sonu değil, yolun kendisidir... Başarı bir yolculuktur ve hiç bir zaman bitmez, asıl başarı yolda kalabilmektir...

8. Bi çok yatırım aracı varken kriptoya satış gelmesi ilginç değil mi. Terste kalanlar mesela çok yükselmiş olan altın satarak açıklarını kapatması daha mantıklı olmaz mıydı.
    Yarı yarıya düşüş ve bu kadar kısa sürede bence çok çok anormal. Mutlaka anormal bir sebebi olmalı.
    Eğer bir açıklaması olsaydı bence şu olurdu. Diğer borsalarda tersde kalıp para ihtiyacı olanlar ellerindeki varlıkları satıyorlar.
    Bama göre ise bu düşüş gelmeli idi bir kaç aydır paylaşıyorum zaten.
    Şimdi 9400 de gelmeli. Tabi hemen çıkmayacağız oraya.

Sayfa 840/1049 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •