Sayfa 824/1049 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874924 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 6,585 - 6,592 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by TINGIL Yazıyı Oku
    cripto paraları hangi hesaplarda tutuyorsunuz, satmak istediğinizde güvenilir aracılar var mı ? spred açılımı çok fazla oluyor ya da para hesaba geçmiyor ya da hesap marjin call a düşmüş filan oluyor mu bir gece mesela ? güvenli mi bu saklama işi kısaca? cripto dünyasında güvenlik durumu nedir arkadaşlar?
    Etherium bazlı tokenları online chrome eklentisi olan bir walletta tutuyorum, gayet güzenli, istediginiz an istediğiniz yerde walleta erişime sahipsiniz.

satmak istediğim zaman exchange sitelerden birine ( hitbtc, binance, btc turke atıp satıyorum )

güvenlik durumu baya iyi , herhangi bir sorun yaşamadım yıllarca.

2.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    Etherium bazlı tokenları online chrome eklentisi olan bir walletta tutuyorum, gayet güzenli, istediginiz an istediğiniz yerde walleta erişime sahipsiniz.

satmak istediğim zaman exchange sitelerden birine ( hitbtc, binance, btc turke atıp satıyorum )

güvenlik durumu baya iyi , herhangi bir sorun yaşamadım yıllarca.
    sn. kenny çok al sat yapmıyorsanız kripto varlıklarınızı donanım cüzdanda tutmanızı tavsiye ederim. varlıklarınız online dünyaya ne kadar yakınsa o kadar risk altında olur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by TINGIL Yazıyı Oku
    cripto paraları hangi hesaplarda tutuyorsunuz, satmak istediğinizde güvenilir aracılar var mı ? spred açılımı çok fazla oluyor ya da para hesaba geçmiyor ya da hesap marjin call a düşmüş filan oluyor mu bir gece mesela ? güvenli mi bu saklama işi kısaca? cripto dünyasında güvenlik durumu nedir arkadaşlar?
    Kripto dünyasında Echange sitelerinde tutulan her paranın dha fazla risk altında olduğunu dünüyorum.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1

.
    .
    C dönüş yaptıkmı yoksa bir daha uğrararmıyız tam net değilim. Ama halving spekülasyonu kullanıp mal verdiklerini düşünüyorum.

Psikolojik YAS süreci

5.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    sn. kenny çok al sat yapmıyorsanız kripto varlıklarınızı donanım cüzdanda tutmanızı tavsiye ederim. varlıklarınız online dünyaya ne kadar yakınsa o kadar risk altında olur.
    hepsinin farklı riskleri var, donanım bazlı cuzdanları koruyabilecegimi dusunmuyorum, iki tane afacan var evde, her türlü elektronik alet risk altında..

6.  Alıntı Originally Posted by matrix_11 Yazıyı Oku
    Hafta bitmedi ama sadece ara bir grafik ekleyip geçmiş olayım. 9783 ten sonra dinlenmek isteyebilir. Keyfi bilir...

9816 kritik seviyedir. Geçilmesi durumunda 10700 11586 seviyleri hızlıca gündeme gelecektir.

Yazdıklarım analiz niteliğindedir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

sn secbul C dönüşü için 0.382 yukarı kırıldı gibi ve üstünde ikinci gündeyiz acaba 0.50 hedefte olabilir mi? B ihtimalini beklemek yorulduk gibi... zoom grafikleriniz özledik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by ilkerx Yazıyı Oku
    sn secbul C dönüşü için 0.382 yukarı kırıldı gibi ve üstünde ikinci gündeyiz acaba 0.50 hedefte olabilir mi? B ihtimalini beklemek yorulduk gibi... zoom grafikleriniz özledik
    Büyük ihtimal daha c de değiliz b için yarı yoldayız.

Psikolojik YAS süreci

Sayfa 824/1049 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •