Sayfa 374/1049 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474874 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by possedion Yazıyı Oku
    Assets kısmında görünüyor. Tam anlamadım ama ben bu coinleri dışarıya başka bir borsaya gönderip orada mi Btc ye dönüştürecem. Ben bu işlemi Kucoinde neden yapamıyorum. Aldık bu coinleri sanırım elimizde patladı satamiyoruz çünkü.

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Belki Kucoinde işlem miktarı düşük olduğu için belki de başka bir nedenden dolayı liste dışı kalmış. CTR'yi ve Mee'yi varsa ethereum cüzdanınıza gönderin(withdraw), kalsın kenarda; satmak zorunda değilsiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Belki Kucoinde işlem miktarı düşük olduğu için belki de başka bir nedenden dolayı liste dışı kalmış. CTR'yi ve Mee'yi varsa ethereum cüzdanınıza gönderin(withdraw), kalsın kenarda; satmak zorunda değilsiniz.
    Etherium cuzdanim yok maalesef hocam.

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Selamlar,

"3cCoin" isimli birşeye rastladım. Hakkında olumlu düşüncelerim var. İnşaat sektörüne yönelik bir yapı elemanı patentlemişler. Kabaca gazbeton diyebiliriz ürüne. Crypto üzerinden de ICO ile finanse etmek istemişler.

Eli yüzü düzgün olmayan birçok kripto ICO'sunda şunu yapacağız, böyle olacak deyip hayaller satılırken bunda inşaat gibi büyük bir sektörde patentlenmiş hazır bir ürün var. Beni çeken tarafı bu oldu.

Haa; ürün pahalı olur, zaten sektörde kullanılan bilinen muadili ürünler vardır, buna pek rağbet etmezler orasını bilemiyorum tabii.

ICO bilgileri burada;

https://icobench.com/ico/3ccoin

Bu da kendi siteleri;

https://3ccoin.io/en/

Bu da internetten ürünün adını aratıp bulduğum siteleri sanırım;

https://compositecellularconcrete.com/

Üstatların, tecrübeli arkadaşların yorumlarını beklerim

btc (Time Series Analysis) göre mayıs sonu 9.500 ...

ve 15.06.2018 de 11.000 olur ise şaşırmam..

haziran sonu 12.600>10.600 düzeltmesi yapar gibi..

tabi her zamanki gibi yanılabilirim..

apprentice@ilker

5. kriptoparahaber.com haberi:

Bitcoin (BTC), 10.000 dolar engelini aşıyor! Bundan sonra neler olacak? BTC/USD paritesi daha da yükselecek ve kısa vadede 10.000 dolar engelini aşacak.

https://tr.cryptotown.io/news/bitcoi...ber/index.html

6. Bu hacimsizlikle zor gibi hocam

MI 5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1

Grafiksiz bırakmayalım.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Çok kısa vadeli long ve short kapama oynayacağım diyen var ise alttan çizdiğim hafif yükselen siyah çizgiyi kendi grafiğinde ekleyip takip edebilir. Tepkinin boyutu kısa da olabilir hafifçe yüksek de kaçabilir. Düşen üst banta da vurabilir. Karar sizin.

Ben o tepkiye oynamayacağım benim aradığım ana dip onu da şu an kabaca görebiliyorum.

Daha hassas bakabilmem için a ya çıkarken ve b ye inerken yaptığı gibi ara düzeltmeler olmalı önce ve onlar onlar şu an yok.

Bu düşüş dibi yakalar isek güzel para bırakabilir. Invest ing chatinde artık oyuncularda bezmişlik, kıpırdıyamama, ek para koymama, takip etmeme, boşvermişlik görünmekte. Dibe yakın hepsi satacak.

Kırmızı çizgiye dikkat edecek olursanız maviden önce patlama veya maviden sonra dip yapma ihtimali var. Mavi veya kırmızı bunu bulabilmemiz için son safhalarda pozitif oyumsuzluk arayacağız. Şu an için erken.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Sayfa 374/1049 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •