Sayfa 787/1049 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 6,289 - 6,296 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. 2010 yılı 1 BTC = 0.09 usd 2019 yılı itibariyle tam tamına 10.200 usd , nerden satsa kâr ....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,784
    Blog Entries
    1
    Alt coine geçişi fırsat bilip verdiler küsküyü btc ye.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

3.  Alıntı Originally Posted by mixolydiantr Yazıyı Oku
    Shortları giydim sezon açtım , 9.760 usd ilk hedef sonrasında 7.200 usd kadar short.
    Piyasayıda nasıl yemliyor namızsıZlar , bence piyasaya artık taze para girmiyor , çoğu fiktif işlem ( buralarında palası var ) zaten geberik dipte buldukları üç beş alt coin hareket verip yaygara yapıyorlar. (tepeden btc çık , dipten alt coin al xrp , dash etc.. % 10 karla yeni sahiplerine sat ) usd dön bir sonra ki dip bekle
    Ahhh ulen pala namıssız pala
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    BTC hareketsiz kalınca BTC ye sahip olanlar alt coinlere yöneliyorlar. Ciddi olarak BTC nin alıcılara dağıtıldığını gösteriyor olabilir.
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Alt coine geçişi fırsat bilip verdiler küsküyü btc ye.

4. Öyle gözüküyor ki bitcoin başını alıp gidicek ve altcoin'ler de peşinden gelecek. Zamanı gelmeye başladı. Haydi hayırlısı...

5. Ters pozisyonda risk algılandığında, üst düzey bilişsel faaliyetlerin yaratıldığı beyin bölgeleri devre dışı kalır.

Duygusal beyin, düşünsel beyne giden akımı keser.

Refleks ve içgüdüsel davranışlar, duygusal beyine bağlı, korku, endişe, panik,kaygı, stres ortaya çıkar.

binance futureları açmış, fena zamanlama değil
    aşağı doğru şort, yukarı doğru spot buy dizili
    pozsuz ama tırtıklamaya/tırtıklanmaya hazır bekliyorum
    sıkışma olgunlaşıyor gibi

7. Herkes kursunlari hazirlasin , bu aksam ucgen formasyonunun kirilimini bekliyorum ( china kardesler bir el atsada , eglensek )
    7.970 usd kadar bogalari kovalamalari dilegiyle ...
    poz flat ( signal bekliyorum ) yakaladigim yerden vurucam kirbaci
    Agirlikli ortalamalar asagida kaldi , yukari gidecek guc yok , cemaatta pul yok ( pala halen av bekliyor )

8. Majör kripto para birimleri Bitocin, Ethereum ve Litecoin grafik olarak incelendiğinde kripto para piyasasında bitcoindeki sıkışıklık ve resesyona karşılık diğer altcoinlerde geçtiğimiz hafta öncü hareketlerle ve geri çekilmelerle karşılaştık. Ethereum'a baktığımızda MA 200 yukarı yönde kırılsa da MA 89'da yeni bir dirençle karşılaşıldı ve bu bölgede bir geri çekilme görüldü. Bu durumla 219 seviyeleri bir kez daha test edilerek kritik seviyeler olduğu anlaşıldı. Geri çekilmedeki öncelikli hedef 195 bölgesi olacaktır. Şayet bu nokta aşağı yönde kırılırsa tekrar 167 bölgesine kadar bir test gerçekleşebilir. Ancak 195'ten sıkışma ile karşılaşırsak yukarı yönde daha güçlü bir ralli ile 250 seviyelerine kadar bir yükselişle karşılaşabiliriz.

Sayfa 787/1049 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •