Sayfa 168/1049 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by kavak63 Yazıyı Oku
    Dostum
    Koineks ,e TL gönderdim oradan BTC aldım orada
    Duruyor.

Sadece mobil kullanım imkanım var.
    Koineks deki BTC leri nasıl daha güvenli hale getirebiliriz.

Bunun basit bir yolu varmıdır.

Lenovo K33a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bende de ayni sekilde sadece cepten kullaniyorum ve hepsi borsada duruyor. ama guvenli olmadigi bir gercek

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. birde kumar falan diyen arkadaslar var. arkadas 6 sene belki daha fazla karton konya pkent hisselerini tutuyorum. acsin grafigine baksin ve para nasil erir görsünler. mevduata koysam 2 ye katlamisti

3.  Alıntı Originally Posted by okan20 Yazıyı Oku
    birde kumar falan diyen arkadaslar var. arkadas 6 sene belki daha fazla karton konya pkent hisselerini tutuyorum. acsin grafigine baksin ve para nasil erir görsünler. mevduata koysam 2 ye katlamisti

Kumar diyen arkadaşın bu forumda ne işi olabilir ki.
    Herkesin aklı kendine fazlasıyla yetiyor. Burası bilgi paylaşım forumu. Bilgi paylaşımı dışındaki tüm farklı şeyler anında dikkat çekiyor. Bence herkes birşeyler öğrenmeye zorlamalı kendini. Yıkıcı değil yapıcı olmalıyız.
    Eğer bu Altcoin işi bize para kazandıracaksa kafayı buna yormalıyız.
    Onu yapmak kumar, bunu yapmak caiz değil şeklinde cümlelerin bu forumda işi olmamalı..

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ooo doge coin e
    Ama bu kopek mehruk diyen var.
    Bitcoin i gecmis.
    Alt coinlere inmis.

Soyleyecek bir bilgi data yok.

Kopek = mekruh= caiz mi ?

Ama coin pesinde.
    Allahtan yabanci borsalara pek kayit olamiyorlar.
    Isim
    Mail adresi yazmak gibi zor eleyici bir engelleri var.

Stellar desek

Uzay gemisi
    Ama uzay yok diyecekler.
    Library desek
    Kutuphane ne.
    Niye
    Cogg sacmaa
    Ne geregg var kine!!!

Sonra nereden alalim nereden satalim!

O yuzden gerektigi kadar belli seviyede sohbet eden insanlar ile bilgi degisimi iyidir.
    Tartisirsin o bile zevklidir.

Fazlasi gerekmez.
    Iyilikten maraz doğar.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hep Ethereum altyapısındaki tokenlere bakıyoruz ama bir de benzer altyapıyı sunan Waves var. Şu anda altyapısında genelde çöp coinler barındırsada yakın bir tarihte bu durum tersine dönecek gibi. İki ilginç proje paylaşayım, belki birilerinin aklına yatar. Ucuzlardan biri Oceanlab (OCL) diğeri de Anryze (RYZ). Anryze'nin icosu geçen ay tamamlandı. Oceanlab için ise genellikle olumlu görüşler var.

Ripple nerden ve alırım arkadaşlar. Kolay ve sağlam bir site varmı

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Hep Ethereum altyapısındaki tokenlere bakıyoruz ama bir de benzer altyapıyı sunan Waves var. Şu anda altyapısında genelde çöp coinler barındırsada yakın bir tarihte bu durum tersine dönecek gibi. İki ilginç proje paylaşayım, belki birilerinin aklına yatar. Ucuzlardan biri Oceanlab (OCL) diğeri de Anryze (RYZ). Anryze'nin icosu geçen ay tamamlandı. Oceanlab için ise genellikle olumlu görüşler var.
    eger bitcoindeki duzeltme bittiyse ve yukarilara yonelecekse altcoinlerde kalmak pek iyi olmuyor sanirim. siz altcoin alirken bu zamanlama hakkinda ne dusunuyorsunuz?

8.  Alıntı Originally Posted by inci Yazıyı Oku
    eger bitcoindeki duzeltme bittiyse ve yukarilara yonelecekse altcoinlerde kalmak pek iyi olmuyor sanirim. siz altcoin alirken bu zamanlama hakkinda ne dusunuyorsunuz?
    Ben altcoin alırken projeye bakarak alıyorum. Şimdi alayım, haftaya satarım gibi bir düşüncem yok. O nedenle dönemsel hareketleri pek fazla önemsemiyorum. Elimdekilerin fiyatı düşerse bir miktar daha almak için fırsat bulmuş olurum. Piyasanın genel işleyişi bitcoin çıkar-altlar düşer, bitcoin düşer-altlar düşer şeklinde olduğu için gelecekte ne kazandırıra odaklanmak daha mantıklı gibi. Sahip olduğunuz coinleri günlük olarak twitter ve kripto para forumlarında takip ettiğinizde düşüşlerden etkilenmeden satmak için fırsat da bulursunuz. Amaç olumlu ve olumsuz haberleri yakalamak. Bunun için de her zaman transferi hızlı olan, lite wallet'i olan coinlere odaklanıyorum. Tabi bu dediğim gerçekten piyasayı etkileyebilecek olumsuzlukta bir haberin olmasıyla mümkün. Daha önce KMD ve BTC'de bu tip hareketlere şahit oldum. Btc'de iken usdt'ye yalnızca iki gün geçerek elimdeki Btc miktarını arttırabilmiştim. Yine KMD'de yapacağı ilk iconun ertelenmesi haberiyle anında satıp, iki gün sonra yüzde 50 fazlasıyla yerine koyabilmiştim.

Sayfa 168/1049 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •