Sayfa 955/1049 İlkİlk ... 4558559059459539549559569579651005 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 7,633 - 7,640 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    ...haftalık bollingerin dibini de boylayabilir = 28-30 arası
    27-30 arası diye düzelteyim. ihlal yapsa da en geç +- oralarda bir tepkisellik oluşmalı.
    yoksa cidden nereye çakılacağı belli olmaz o bölge altında.

60 çevresinden çıktıklarımın %33'ünü, 30-32 arasından geri aldım.
    hedef 41 ila 47 olabilir belki. ama henüz çok sağlam değil durumlar.
    ben risk primime güvenip girdim açıkçası

3. Binance iflas etmis ve Para cekmeyi durdurmus haberleri dolasiyor ortalikta.

Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    60 çevresinden çıktıklarımın %33'ünü, 30-32 arasından geri aldım.
    hedef 41 ila 47 olabilir belki. ama henüz çok sağlam değil durumlar.
    ben risk primime güvenip girdim açıkçası
    bugün alan büyük risk alır ya malı götürür ya mal elinde kalır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Bişey soracağım eskileri bilene, bu Sadecegrafik nickli sayın üyemizin her topicte özellikle yazdığı “Baynens dick’i tutmuş diyollaaa” cümlesinin gerçekliğini anlayabilmek için soruyorum: Hani BiTiSii yine 20 küsur bin dalır civarlarından 3500 dalıra düşmüştü ya, o günlerde Baynens var mıydı? Vardıysa battı mıydı? Battıysa bugünkü Baynens kim? Ayrıca Baynens aracı kurum değil mi, neden batıyooo? Bilen benden akıllı üyelerimiz cevaplayabilirlerse...

Alıntı Originally Posted by ÖMER GÜÇLÜ Yazıyı Oku
    Bişey soracağım eskileri bilene, bu Sadecegrafik nickli sayın üyemizin her topicte özellikle yazdığı “Baynens dickâ€â•i tutmuş diyollaaa†cümlesinin gerçekliğini anlayabilmek için soruyorum: Hani BiTiSii yine 20 küsur bin dalır civarlarından 3500 dalıra düşmüştü ya, o günlerde Baynens var mıydı? Vardıysa battı mıydı? Battıysa bugünkü Baynens kim? Ayrıca Baynens aracı kurum değil mi, neden batıyooo? Bilen benden akıllı üyelerimiz cevaplayabilirlerse...
    vardı ve batmadı. binance (ya da herhangi borsa) hıyarlık etmiyosa kendine ait ciddi miktarda mal taşımaz. al sattan komisyonunu alır ve tatlı tatlı yaşar. değerin düşmesi yükselmesi onlara komaz, hatta volatilite işlerine gelir, çünkü daha güzel para kazanırlar.

yok hıyar gibi kendileri "bir de oradan kazanalım" derlerse herşey olabilir. binancein böyle birşeye kalkışacağını hiç sanmam. küçük borsalar zırvalıyor olabilir. büyükler zaten komisyondan çatır çatır para basıyorlar.
    Son düzenleme : KPL; 19-05-2021 saat: 19:06.

7. Al sat komisyonundan para kazanan borsalar için en büyük risk hacklenmedir.
    Milletin coinleri onlarda muhafaza ediliyor, siz bunu kaptırırsanız, batarsınız.
    Yani sadece kendinin malı olması şart değil batması için.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bugün alan büyük risk alır ya malı götürür ya mal elinde kalır
    yani grafikte aldığım yerin altı (hadi 27 altı diyelim) şu an tanımsız.
    tabii risk var ama benim açımdan ölçülü. belki ikinci bir dip atar ama sanırım kazanırım
    olmadı ciddi olmayan zararla stop olurum, diyelim 27 altına sarkarsa yani

Sayfa 955/1049 İlkİlk ... 4558559059459539549559569579651005 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •