Sayfa 850/1049 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 6,793 - 6,800 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Bu veriler doğru ise eyvah.

CURRENT SENTIMENT (BITCOIN): NEGATIVE

https://blockchainwhispers.com/bitme...n-calculator/#

2. Bitcoin (BTC USD) hala 9000 bandına doğru yol alma şansını korurken, kripto para piyasasında pandemi havasında Ethereum ve Ripple (XRP USD) gibi öncü kripto para birimlerinde volatiliteyle karşılaşabiliriz. Ethereum'a baktığımızda da önümüzdeki 188 direnci önemli kritik role sahip. Sonrasında 250 bandına doğru rallilerle karşılaşabiliriz.

3. Bu hareket neydi şimdi anlamadım. 6k ve altı öncesi son çıkış mı yoksa 8K'ya başlangıç mı? Güncel grafik isterük

4. Krizin başında Kurumsal firmalarda yükümlülüklerini teminatlarını tamamlamak için dolar ihtiyacı doğdu ve altın dahil herşeyi sattılar eyvallah. Şimdilerde fed sınırsız dolar ve diğer merkez bankalarıda para basacaklarını açıklayınca enflasyon beklentisi ile altın tarihi zirvelerini sınıyor.

Fiziki teslimat sıkıntıları sebebiyle altında dezavantaj da var bitcoin de olmayan.Amerikan- Swift sistemini delip her yere para gönderebiliyorsun kripto paralarla. Gezgin - mülteci ne isen sıkıysa yanında taşı bakalım onlarca gram altın.

Altın marketcap ne kadar 40 trilyon dolar civarında sanırım. Merkez bankalarında tonlarca altın var olası satışlarda piyasayı darmadağın edebilirler. Bizim tüm kripo camiası 190mn ya var ya yok.

Yarılanma hikayesini -halvingi falan boşver. Bu süreçte altının on katı tepki vermesi gerekirken kıçını kaldıramadı aksine düştü..Kurumsal yatırımcı yükü de yoktu üstelik altın gibi.

Devletlerin baskılamasından mı korkuluyor, elbette para basma yetkilerini paylaşmak istemeyecekler.Ama dağıtık yapı mimarisinde hükümdar zaten seçilemiyor ki?

Sistem bir saniye bile teklemedi 11 yıldır mükemmel çalışıyor.İnsanlığın en büyük en başarılı deneyi.

O kedi buraya gelecek. Eşşek gibi çıkacak yukarı bu digital altın. Ama ne zaman. ne zaman?
    Son düzenleme : aokan1973; 16-04-2020 saat: 11:35.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

Alıntı Originally Posted by mustaine Yazıyı Oku
    Bu hareket neydi şimdi anlamadım. 6k ve altı öncesi son çıkış mı yoksa 8K'ya başlangıç mı? Güncel grafik isterük
    uzattıkça kamayı (en azından hemen) çalıştırmayacağı anlaşıldı
    alt çizgi bir iki güne secbul'un orlaadan geçer

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    BENCE

Tüm fiyat hareketleri algısal yani duygularınız üzerine. Ve bu duygılarınızın maximum açığa çıktığı yerlerde fibonacci döngüleri oluşuyor.
    .
    .
    Bazen çözebiliyorum bazen de çözemiyorum ama çözemediklerimi ileride benzer yerlerde olur sa diye arşivliyorum...
    T spor vermiştim burada aylar önce arayan bulur belki bitcoin forumunda bir yerlerde . 88 kuruş muydu neydi.. 10 kat filan çıktı..Bu güzel bir çözüme örnekti..

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1

.
    .
    Burda hulk örneği verelim.. Bunu tam 5 yıldır bekliyorum (dum)...
    Tam çözdüm mü bilmiyorum..Ama tutmuş olabilir.. Bakın olabilir diyorum...
    .
    .
    Evet tam 5 noktasından bir kaç kuruş hata ile o senette maldayım...(4.69 hesap noktası)

Psikolojik YAS süreci

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1

.
    .
    Neyse konu başlığımız BTC...
    Bence demiştim düzeltmedeyiz..
    .
    .
    5" ve 5' ve 3 bekliyorum...Oralarda bir yerde bitecektir..BENCE...
    .
    .
    Bence ne demek...? Böyle olacağını düşünüyorum demek...

Psikolojik YAS süreci

Sayfa 850/1049 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •