Sayfa 182/1049 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. tron icin ne dusunuyorsunuz vermelimi biraz daha beklenir mi?
    Liqui den izliyorum satanlar 300 er 500 er satiyor birileri gelip 50000 100000 adet birden aliyor
    ancak dunden beri yukselmiyor buna ragmen dusuyor.

Dolar patlar, Turkiye batar diyenlere inat sonuna dek Turk varliklarina yatirim, sonsuza dek Turkiye Cumhuriyeti...

2.  Alıntı Originally Posted by Yatirimciali Yazıyı Oku
    tron icin ne dusunuyorsunuz vermelimi biraz daha beklenir mi?
    Liqui den izliyorum satanlar 300 er 500 er satiyor birileri gelip 50000 100000 adet birden aliyor
    Tron için bu seviyeler riskli gibi, haftalardır yükseliş sürüyor. Bu yükselişte binance'de tron için düzenlenen ödüllü trade yarışmasının da etkisi oldu. Temkinli olmakta fayda var. YTD.

3.  Alıntı Originally Posted by Yatirimciali Yazıyı Oku
    tron icin ne dusunuyorsunuz vermelimi biraz daha beklenir mi?
    tron-verge-stellar-dogecoin-bitshares-ripple-cardano-sc.......ne iş yapar ne ederler allah bilir ama potansiyelleri çok olduğunu düşünüyorum......1 ay önce ripple demiştim 0,25 iken ama almak kısmet olmadı sistemi anlamak geç oldu sonu çözdük....haftaya ya allah deyip dalacağım....

4. kriptocu arkadaşlar bir sorum olacak cevap verebilecek varsa sevinirim....

yurt içinde btc veya etheryum almak gerekiyor bunu yurt dışına transfer edip alt coin alınıyor....dönüştede etheryum veya btc ye çevrilip yurt içi transfer yapılıyor....burada sakat bir durum var...

örneğin ripple almak istiyorum ama neye göre dolara göre....ben ripple bu koşullarda etheryum ile alabiliyorum...yani dolar ile hiç işim olmuyor benim para etheryum......

analiz yapınca ripple/dolar çok güçlü yukarı trend içinde ama ripple/ etheryum sat konumunda....dolayısıyla şuan için etheryum ile ripple alsam kaybedeceğim ama dolar ile ripple alsam kazanacağım....

sözün özü bu alt coinleri dolar ile alıp dolar ile satmak mümkün mü....etheryum veya bitcoine karşı bu alt coinler o kadar güçlü değiller....

5.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    kriptocu arkadaşlar bir sorum olacak cevap verebilecek varsa sevinirim....

yurt içinde btc veya etheryum almak gerekiyor bunu yurt dışına transfer edip alt coin alınıyor....dönüştede etheryum veya btc ye çevrilip yurt içi transfer yapılıyor....burada sakat bir durum var...

örneğin ripple almak istiyorum ama neye göre dolara göre....ben ripple bu koşullarda etheryum ile alabiliyorum...yani dolar ile hiç işim olmuyor benim para etheryum......

analiz yapınca ripple/dolar çok güçlü yukarı trend içinde ama ripple/ etheryum sat konumunda....dolayısıyla şuan için etheryum ile ripple alsam kaybedeceğim ama dolar ile ripple alsam kazanacağım....

sözün özü bu alt coinleri dolar ile alıp dolar ile satmak mümkün mü....etheryum veya bitcoine karşı bu alt coinler o kadar güçlü değiller....
    Dolar ile alım-satım yapabileceğiniz birkaç site var tabi fakat bu durumda da swift masrafı ya da kredi kartı komisyonu ödemeniz gerekecek. İşin başka bir yönü de bazı bankaların yabancı kripto para borsalarına transfer konusunda zorluk çıkarması var. Mesela Teb kartımla cex borsasından alım yapmak istediğimde işlemi bir türlü onaylatamamıştım.

6. https://uzmancoin.com/en-iyi-bitcoin-borsalari/

Fikir

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. sonuçta ister ether olsun ister btc hepsi dolar bazında değer görüyor..sizin kaybınız olmaz bence...ancak ve ancak mesela ether sizin aldığınız altcoinden daha fazla yükselirse göreceli olarak daha az kar edersiniz .alt coinin fiyatı düşerse zaten diyecek birşey yok..enınde sonunda hersey dolar bazlı hesaplanıyor.
    Yazdığım mesajlar ve paylaştığım grafikler şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8. Akşam piyasadan trader mı geçti nedir bütün altlar yükselişte. Neblio 22 dolar oldu. Dragon 5 dolar. Portföy iki haftada %200 artıda. Bir ayda %400. Bu hafta da şu Komodo nanesi yükselişe başlarsa şablon tam oturacak.

Hangi coine neden yatırım yaptığımı şurada yazdım: http://icolar.net/category/yazilar/

Sayfa 182/1049 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •