Sayfa 1044/1049 İlkİlk ... 44544944994103410421043104410451046 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 8,345 - 8,352 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

28.4 üzerinde yakın hedef 36 olmuştu.
    bir gecede koşmuş oralara. tekrar da gidebilir +-
    üstüne yerleşirse daha olumlu şeylerden bahsedebiliriz

BTC milyon TL'yi görmüş bu arada

Bunlar fragman diyecem de daha var diye düşünüyorum ama yanılırsam gayet mutlu olurum
    Film başladığında bizde dutluk halini yad ederiz

4.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    benim halving sonrası (2025-2026 için) fazlasıyla umutlu olma sebeplerim şunlar:

1. Küçük yatırımcı tarafı: 2020'ye nazaran bitcoin veya hisse al sat'ı yapan ve kriptoda/borsada rallilerin ne kadar karlı olduğunu yaşarayarak gören çok fazla kişi var.
    sadece Türkiye'de başlıca kripto borsalarında 5m üzeri kullanıcı var ve bu durum dünyada da farklı değil.

yani perakende kullanıcı tabanı çok genişledi, olası bir ralli ciddi fomo'ya sebep olabilir

2. Kurumsal yatırımcılar: blackrock, vanguard, ark invest vb. tüm dev kuruluşlar etf peşinde. er ya da geç amerika'da etf kabul edilecek. kurumsallar ve fonlar tek tuşla btc varlığa sahip olabilecekler. dev para kütleleri bunlar.

3. Regülatörler: farkettiyseniz çin btc yasaklamış, hindistan minerları kurşuna dizmiş şeklinde keriz silkeleyici haberler artık yok. regülatörler bu varlık sınıfını kabul etmiş durumda ve global bir regülasyon çerçevesi 2025-26'da tamamen netleşmiş olabilir.

4. Bitcoin fundamentals: bütün bunlarla beraber halvingden birkaç ay sonra arz tarafındaki düşüşün iyice hissedilir olmasıyla (blok başına 3.125 BTC, günde 450 BTC üretilebilecek) 100k psikolojik barajını epey epey coşkuyla overshoot ederiz gibi geliyor.

yatırım tavsiyesi değildir, şahsi fantazyalarımdır.

https://academy.binance.com/en/halving

tick, tock, next block.
    halvinge 173 gün kaldı.
    halving + etf + faiz indirimi = ??

Halving+etf+faiz indirimi=
    fezada astronot

Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    https://academy.binance.com/en/halving

tick, tock, next block.
    halvinge 173 gün kaldı.
    halving + etf + faiz indirimi = ??
    altcoin sepetini doldurmaya son 173 gün.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    28.4 üzerinde yakın hedef 36 olmuştu.
    bir gecede koşmuş oralara. tekrar da gidebilir +-
    üstüne yerleşirse daha olumlu şeylerden bahsedebiliriz
    36 korunduğu sürece 42 ve 48.5 hedef
    uzatırsa 57.5lara da uzanabilir. şimdilik 48.5 daha kuvvetli aday

önemli :
    kimse okuyor mu bilmiyorum, daha önce de yazdım ... ciddi çıkış yapması illa master tepeye gidiyoruz demek değil.
    yukarıdaki rakamlarda çıkış biterek yallah başa da sarabilir ... ama öyle olacak diye de bir şart yok.
    57.5 üstü olursa tekrar bakarız.

Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    36 korunduğu sürece 42 ve 48.5 hedef
    uzatırsa 57.5lara da uzanabilir. şimdilik 48.5 daha kuvvetli aday

önemli :
    kimse okuyor mu bilmiyorum, daha önce de yazdım ... ciddi çıkış yapması illa master tepeye gidiyoruz demek değil.
    yukarıdaki rakamlarda çıkış biterek yallah başa da sarabilir ... ama öyle olacak diye de bir şart yok.
    57.5 üstü olursa tekrar bakarız.
    Başa sarsa da artık son sarma olacak gibi sayın hocam.
    Zaman yaklaşıyor, son kurşunu da yakında atıp 2025'e kadar beklemede kalacağım.
    Etf haberinin sonucu bence gelmeyecek, halvingden sonra ABD Kasım seçimleri gibi 2021'e benzer yeni bir ralli bizi bekliyor.
    O kadar kuvvetli olacağını zannetmesem de 200k'lı seviyeleri deneyeceğini düşünüyorum.
    Tabi tamamen atıyorum
    Saygılar

Sayfa 1044/1049 İlkİlk ... 44544944994103410421043104410451046 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •