Sayfa 856/1049 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906956 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 6,841 - 6,848 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1

.
    .
    uzun bir süre sürecek düzeltme başladı bence.
    Son düzenleme : secbul; 29-04-2020 saat: 05:42.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

2. Bitcoin almak istiyorum. Henuz cuzdanim bile yok. Isin basindayim yani...epeyce okudum ama cok zor bir is gibi geldi. Btc turk bu is icin iyi bir adres midir...nasil baslamaliyim

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

3.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Bitcoin almak istiyorum. Henuz cuzdanim bile yok. Isin basindayim yani...epeyce okudum ama cok zor bir is gibi geldi. Btc turk bu is icin iyi bir adres midir...nasil baslamaliyim

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Komisyon oranları ve derinlik olarak btc türk iyidir, cüzdana çekmek için yapacağınız transferleri de ceplerinden ödüyorlar.

Hesap açın, havale eft tl yatırın, bitcoin alın. Alım süreci bu kadar.

Onun haricinde *bence* bitcoin harici kriptoparaya bulaşmayın.

Ytd.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    7400'den %25 daha satmışım.
    gerisi de bakalım, belki bugün.
    ya da geri gelirse %25'i geri alıp, kırmızı kesikliyi (kırılınca çöken) beklemece

(+fiboelliott arkadaşın dediği gibi bir kama/takoz var gibi, iç salınımı dün biraz bozulsa da. aşağı kırarsa full stop)

resim de koyayım :
    döndük dolaştık kırmızı kesikliye geldik ... ben zaten piyasada yokum ama update edeyim dedim. daha yukarı yapar mı bilmem ama daha üstteki kırmızı kesikliyi yukarı kırmadan beni ilgilendirmiyor btc/kripto

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Ons beklentim 1450 dolar civari...çanagi yukari kiracak guc yok...
    altına sat giren girene valla bilemedim
    1735+- iyi izlemek lazım

6. sn. seçbul sn kpl

bugünkü hareket için grafik çalışmanız varsa paylaşabilir misiniz?

Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    sn. seçbul sn kpl

bugünkü hareket için grafik çalışmanız varsa paylaşabilir misiniz?
    ben bir iki mesaj önce aynı grafiğin o sıradaki durumunu verdim, orada kendime ait düşüncemi notladım

o zamandan beri üçgenin tekrar içine yukarıya devam etti. alttaki kırmızı kesikli üstü benim beklentim dışı. üstü delerse bakalım ama bir süredir ihlalsi yapılar vs çok abardı. "sonuna kadar çek, nerede boşalırsa oradan doldur" gibi grafikler çiziyor (hani çoğu piyasa doğası itibariyle öyle ama biraz ayar kaçtı gibi) teknik güvenimi(=ilgimi) kaybediyorum pazara açıkçası.

belki de "aldım X sene tutarım, batarsa batar, çıkarsa çıkar" kafası daha iyi olacak, o da bana uymaz
    Son düzenleme : KPL; 29-04-2020 saat: 20:22.

8.  Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    ben bir iki mesaj önce aynı grafiğin o sıradaki durumunu verdim, orada kendime ait düşüncemi notladım

o zamandan beri üçgenin tekrar içine yukarıya devam etti. alttaki kırmızı kesikli üstü benim beklentim dışı. üstü delerse bakalım ama bir süredir ihlalsi yapılar vs çok abardı. "sonuna kadar çek, nerede boşalırsa oradan doldur" gibi grafikler çiziyor. gittikçe teknik güvenimi/ilgimi kaybediyorum pazara açıkçası.

belki de "aldım X sene tutarım, batarsa batar çıkarsa çıkar" kafası daha iyi olacak, o da bana uymaz
    teşekkürler hocam yorum için...

Sayfa 856/1049 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •