Sayfa 1016/1049 İlkİlk ... 165169169661006101410151016101710181026 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 8,121 - 8,128 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

bu arada amerikan borsaları fena bozma yerlerindeler
    ana kriptolarla borsa korelasyonunu tatsız bulsam da iş oraya oturdu
    borsalar buralardan da aşağı sarkarsa hava boşlukları, derin çukurlar oluşabilir

biraz uzaktan ...

önemli yer. hem son yükselen, hem bütün çıkışın 61.8'i, hem bandın dibi - öte yandan yukarıdan aşağı 5. vuruş filan oluyor galiba.
    hadi bakalım varsa piyasanın gücü, savunulacak yer

kırılırsa 18'ler hızlı gelebilir.

uzun aşağı oku henüz ciddiye almıyorum, ilgili üçgen prematüre olduğundan. ama çizildi mi çizildi

Son düzenleme : KPL; 11-05-2022 saat: 16:51.

wooo güzel aldık ... bakalım devam mı?

4. Kripto paralar için ayırdığım nakitin yarısıyla 29500 den alım yaptım

kalan yarısıyla 20.500 e kadar her 1000 puanda eşit şekilde alım yapacağım. Dip neresi bilinmez... dibi tutturmak da herkesin harcı değil.

Vadem çook uzun vade... kızımın geleceği için alıyorum. Yani en az 10 yıl hodl

Öyle yada böyle özellikle web3 tabanlı sağlam kripto paralara mevcut parasal sistemden daha çok güveniyorum.

Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup asla Yatırım tavsiyesi değildir.
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

5. Merhaba Günaydın bitcoin ve ethereum hangi sitelerden işlem yapıyorsunuz en güvenilir hangisi hesap açacağım bilgi verirseniz sevinirim.
    Ben ilk kez alım yapacağım alıp kenara atayım diyorum çocuğum için hesap açılışı para gönderimi alım satım nasıl oluyor.
    Bide tl olarak hesaba yatırıp tl olarak alım-satım yapabilirmiyim.

Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Merhaba Günaydın bitcoin ve ethereum hangi sitelerden işlem yapıyorsunuz en güvenilir hangisi hesap açacağım bilgi verirseniz sevinirim.
    Ben ilk kez alım yapacağım alıp kenara atayım diyorum çocuğum için hesap açılışı para gönderimi alım satım nasıl oluyor.
    Bide tl olarak hesaba yatırıp tl olarak alım-satım yapabilirmiyim.
    ben de aynı bilgileri almak isterim. teşekkürler.

7.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    ben de aynı bilgileri almak isterim. teşekkürler.
    bende bunu araştırıyorum.nasıl alınır?

Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    biraz uzaktan ...

önemli yer. hem son yükselen, hem bütün çıkışın 61.8'i, hem bandın dibi - öte yandan yukarıdan aşağı 5. vuruş filan oluyor galiba.
    hadi bakalım varsa piyasanın gücü, savunulacak yer

kırılırsa 18'ler hızlı gelebilir.

uzun aşağı oku henüz ciddiye almıyorum, ilgili üçgen prematüre olduğundan. ama çizildi mi çizildi
    savunulamadı, ölü kedi ... hızlı bir dönüş olmadıkça 'inanılamayan' 18'ler potada
    +-si olur. buranın altında artık uzun vadeli konsolidasyon bölgesine girdik.
    yakın/orta vadede anca tepkiler olur gibi

Sayfa 1016/1049 İlkİlk ... 165169169661006101410151016101710181026 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •