Sayfa 431/1049 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by sllom35 Yazıyı Oku
    Hocam yapılan grafiksel yorumlarda 3115 e kadar düşüş gelebilir deniyor btc için.Btc de bu denli bir düşüş gelebilir mi? Sizin düşüş beklentiniz varsa kısa vadede nereye kadar düşer? Böyle bir düşüş yaşanırsa xrp ye etkisi ne olur?Teşekkürler.

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Daha önce yazmıştım bende. Btc nin geçmişte tüm düzeltme hareketlerine baktığımızda yüzde 85 ile yüzde 94 arası geri alışlar olmuş ki buda galiba 1140 ile 2850 dolar arasında bir rakamı görebiliriz demektir.

MI 5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 2 tane merak ettiğim şey var. 1. Xrpusdt bu kadar dirençli ve çok güzel bir durumda iken xrpbtc fiyatı çok yüksek ve rsi de yüzde 85 lerde olması garip bir durum değil mi. 2. İse 2019 un prensi olması beklenen hot ile ilgili grafik incelemesi ve şahsi yorumlarınızı çok merak ediyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by cemalbursa Yazıyı Oku
    2 tane merak ettiğim şey var. 1. Xrpusdt bu kadar dirençli ve çok güzel bir durumda iken xrpbtc fiyatı çok yüksek ve rsi de yüzde 85 lerde olması garip bir durum değil mi. 2. İse 2019 un prensi olması beklenen hot ile ilgili grafik incelemesi ve şahsi yorumlarınızı çok merak ediyorum.

RSI içindeki kullanılan değer default 14 tür. Bu 14 ün neye göre iyi veya kötü olduğu her enstrüman için değişebilir. Hatta günlük grafiten çıkıp haftalık bakarsak RSI(14) ün daha yeni çıktığı bile görülebilir. Keza 14 yerine 21 de yazabiliriz. Veya 28.

RSI(14) bize anca şunu gösterebilir Poziif veya Negatif uyumsuzluk. Ben bunu 3 ve 5 leri değerlendirmede göz önüne alıyorum.

Yani enstrüman düşerken eliott 3 de dip yapar sonra 50 ye yansır 4 yapar. Sonra fiyatlar tekrar dip yaparken eliottta 5 yapar bu arada uyumsuzluk oluşur.

Hatta çoğunlukla eliot 3 de RSI tavan veya tabanda günlerce sürtünerek kalabilir. Fiyatlar bu esnada dibe veya tavana gtmeye devam eder.

Kısaca RSI tek başına yatırım açısından ölümcül bir karar almanıza sebep olabilir.

Benzer oluşum bollinger bandın dibine veya tepesine fiyatların sürtünerek devam etmesin de görülebilir. Fiyatlar düşmelidir ama çıkmaya devam eder. Tabi tersi de geçerli.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
    HOT

Şu siteden görrdüğüm kadarı ile TOKEN
    https://bitscreener.com/coins/holo?t...rt_type=candle

Tokenlere uzak duruyorum çünkü kendi blockchainleri yok. Bu da developerların tokenleri sattıktan sonra toz olmasına daha çabuk sebep oluyor. Bir token üretmek 15 dk, ona uygun site yapmak bir kaç saat alabiliyor.

Ayrıca tokenlerin belli başlı EXCHANGE sitelerinde yer bulması çok zordur. Daha çok kendi token exchange siteleri vardır. Sizinki binance de yer bulmuş. Bu iyi. Ama oradan kaldırılır ise fiyatı çok kötü sarsılabilir.

Ama bu demek değildirki hepsi kötü. Aralarından mutlaka işe yarar işler yapan olacaktır. Ki bu işleri yaparken bir de blockchainle mi uğraşssınlar.(gibi)
    Son düzenleme : secbul; 20-11-2018 saat: 05:58.

Psikolojik YAS süreci

Zamanin tl’siyle 1300-5000 arasi tasidigim sevgili ether’i bugunun tl’siyle 750 liraya veriyollar yahu 🙂😔 c’est la vie

6. Teşekkürler. Burada sayende xrp de olan büyük bir sessiz çoğunluğun olduğunu düşünüyorum. Son 7 güne bakınca btc nin yüzde 25 değer kaybına karşılık xrpbtc nin yüzde 50 üzerinde kazandırdığını görebiliyoruz. Btc nin bu hızlı düşüşe karşılık yukarı yönlü bir tepki vermesi durumunda xrpusdt de yukarı yönlü daha sert bir hareket olabilir ve söylediğiniz hedefler 0.96 usd gerçekleşebilir diye düşünüyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    ... Mutlak şekilde BTC leri sattırmalılar çünkü çoğu kişide yine tepecek beklentisi mevcut bu "olsun varsın beklerim"' e evrilir.....
    "Olsun varsım beklerim" moduna geçildi investing yazarlarında.

Şimdi olası hareket
    - Yanal hareket, yengeç misali. Bıktırma.
    - XRP ve bir kaç coine ilgi arttırma, bu konu çok önemli. Haber salma, spekülasyon, vs.
    - Son dipler iken XRP kaçıyor/yanlış yorumlamışız/yanlış yerdeyiz fikri edindirme ve sattırma/aldırma.

Psikolojik YAS süreci

8. yani xrp ve bazı coinlerde cazibeyi arttırıp mal kitleyecekler diyorsunuz?

Sayfa 431/1049 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •