Sayfa 110/1049 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 873 - 880 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    yedek var tabiki. bu dvd aslında kendisi yedek.
    Tamamdır zaten tahmin etmiştim. Ama lütfen yedekler den birini evden harici bir yerde tutun.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
    Paranızı, coinlerinizi Exchange lerde tutmayın. Ne bişi olmaz denilen yerler hacklendik dediler tüydüler.

Psikolojik YAS süreci

3.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Tamamdır zaten tahmin etmiştim. Ama lütfen yedekler den birini evden harici bir yerde tutun.
    ben işimi bilirim

4. arkadaslar coinleri hangi siteden almak lazim. avantaj ve dezavantajlarini paylasabilir misiniz?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by inci Yazıyı Oku
    arkadaslar coinleri hangi siteden almak lazim. avantaj ve dezavantajlarini paylasabilir misiniz?
    En en en en en önemlisi şu.
    Coini almadan önce sitedeki o coinin WALLET ı düzgün çalışıyormu bakın. Eğer çalışmıyor ise coini siteden çıkartamazsınız. Özellikle YOBIT sitesinde bu çok var.

Diğer yandan avantaj dezavantaj bence her sitede aynı. Hepsi hacklendik diyerek tüyebilir.

Psikolojik YAS süreci

6. alt limit hangi sitede ne kadar coin alirken? bir de cop coin derken ne tur coinleri kastediyorsunuz?

7.  Alıntı Originally Posted by inci Yazıyı Oku
    arkadaslar coinleri hangi siteden almak lazim. avantaj ve dezavantajlarini paylasabilir misiniz?
    Ben şu anda bittrex.com, kucoin.com, binance.com kullanıyorum. Özellikle link olarak yazdım, çünkü sahte linklerle başka sitelere yönlendiren çok fazla dolandırıcı var. Bu nedenle üye olduğun borsayı tarayıcınızın sık kullanılanlarına ekleyip mutlaka oradan giriş yapın. kucoin ile binance'nin pratik mobil uygulamaları da var. Yatırıma başladığınızda göreceksiniz ki her coin her borsada olmuyor. Bu nedenle almak istediğiniz farklı coinler için birkaç borsa kullanmanız zorunlu. Bir de ethereum'un kendi borsası olan etherdelta var. Direk olarak cüzdanınıza bağlı ama son derece yavaş ve kullanışsız.

8.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Ben şu anda bittrex.com, kucoin.com, binance.com kullanıyorum. Özellikle link olarak yazdım, çünkü sahte linklerle başka sitelere yönlendiren çok fazla dolandırıcı var. Bu nedenle üye olduğun borsayı tarayıcınızın sık kullanılanlarına ekleyip mutlaka oradan giriş yapın. kucoin ile binance'nin pratik mobil uygulamaları da var. Yatırıma başladığınızda göreceksiniz ki her coin her borsada olmuyor. Bu nedenle almak istediğiniz farklı coinler için birkaç borsa kullanmanız zorunlu. Bir de ethereum'un kendi borsası olan etherdelta var. Direk olarak cüzdanınıza bağlı ama son derece yavaş ve kullanışsız.
    chrome için cryptonite eklentisi mevcut. Sahte sitelere karşı uyarı veriyor. Kullanmakta fayda var.

Sayfa 110/1049 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •