Sayfa 11/17 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
Arama sonucu : 134 madde; 81 - 88 arası.

Konu: HTTBT - Hitit Bilgisayar Hizmetleri A.Ş.

1. Buda saatlikte aldığı teyit
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Galiba haberi bilenler malı topladı grafiği güzelleştirdiler ardından haber gelince ky ya malı satacaklar bloomberg dahi hap haberini okurken Bi ufaktan mide bulantısı yaşadı

3. Bu hafta eski zirvesini aşar bir ikide üstüne koyar bence

4. Gap ı alıyor düşüşe bakmayıngrafik yalan söylemez

5. Bence yanıldım ısrar etmemek lazım hele hitit gibi Bi hissede hiiç ısrar etmem

6. Bugün olmazsa yarın tavanın Allahın izniyle

7. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1122921
    İyide kaç paraya yeniledin aldığın işin yıllara göre ödemesi nasıl oluyor kaç hava yoluyla hanği anlaşmaların var süresi ne aldığın para ne bunların hiç biri yok yrk kafası

8. Faaliyet raporu diye Bi geleceğe yönelik değerleme sunmuş ne dediği belli değil 47 ülkeye hizmet sunuyor bu 47 ülkede 64 adet iş ürettiği firma var çünkü Hitit ürünü kullanan firma sayısı demiş iyide 64 tane ürün sunduğun firmadan toplamda 58 milyon TL paramı kazandın komik değil mi 58 milyon TL bu günün parasıyla 3,1 milyon dolar civarı bu para ile kaç firma demişti 64 firmaya yazılım mı üretiyorsunuz yani kaç tane uçak bu yazılımı kullanarak uçuyor peki böyle bişey olamaz yani firma başına kazandığı para 900 bin TL bu dahada komik değil mihiç yapma merso al sat Bi s mersodan o parayı kazanırsın hava yolu şirketine yazılım üretecek firma başına 900 binlira para kazanacak çok saçma hiç bir anlaşmasının parasal miktarı yok ortada bak aç gen ilacın ilk gönderdiği bilançoya yazdığım yazıyı oku ondan beter ederim sizi her yere şikayet ederim

Sayfa 11/17 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •