Sayfa 2/17 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 129 madde; 9 - 16 arası.

Konu: HTTBT - Hitit Bilgisayar Hizmetleri A.Ş.

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

2. Son 1 yıldaki tüm gıda teknoloji ilaç sektörü arzlarına katıldım, kârlı çıktım. Buna da katılacağım

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. küçük yatırımcıya tavandan kurumsala tabandan. yani sana bana 12.5 liradan kurumlara 11.5 liradan verecekler.
     Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Sn beneksol fiyat aralığı olan tarzlarda farklı taleplere farklı fiyattan satış mı yapılıyor yoksa talep edilen üst fiyat arz fiyatı olarak mı belirleniyor ?

Sn hayek sizin bu konuda görüşünüz nedir ?

YTD.
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by beneksol Yazıyı Oku
    küçük yatırımcıya tavandan kurumsala tabandan. yani sana bana 12.5 liradan kurumlara 11.5 liradan verecekler.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Böyle bi şey yok. Nerden öğreniyosunuz bu bilgileri anlamıyorum.

Fiyat aralığı şu demektir;

Sen istersen minimumdan yaz istersen maksimumdan. dağıtım maksimumdan başlar bittikten sonra pay kalırsa kademe kademe aşağıya iner. Kalmazsa senin minimuma yazdığın talep boşa çıkar.

Kurumsal için de aynı şey geçerli.

5.  Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
    Böyle bi şey yok. Nerden öğreniyosunuz bu bilgileri anlamıyorum.

Fiyat aralığı şu demektir;

Sen istersen minimumdan yaz istersen maksimumdan. dağıtım maksimumdan başlar bittikten sonra pay kalırsa kademe kademe aşağıya iner. Kalmazsa senin minimuma yazdığın talep boşa çıkar.

Kurumsal için de aynı şey geçerli.
    tavandan başka fiyat giremiyoruz en azından benim aracı kurum öyle daha önce oldu birde bu aydem vardı bu tarzda arz olmuştu fiyat aralıklı orada da bu fiyat aralılığı iskontolu alış çok yazıldı çizildi adamlar ilk gün -8 felan yaptılardı ama ilk başvuruda tavandan katılıma zorluyor sistem ama isteyen istediği fiyattan başvursa yada tek fiyat daha mantıklı olurdu ytd..

not: bilanço kalemlerindeki değerler USD olarak gösterilmiş.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

7. Şirket yılda maksimum 5.5 Milyon USD kar etmiş (2019 senesi), yaklaşık 1.6 Milyar TL'den halka arz ediliyor.
    Son 2 yıl net karları ise yaklaşık 3 Milyon USD civarında.
    Sulanma etkisinden sonra PD/DD yaklaşık 3.18 olacak.
    YTD

Arz tarihi belli oldu mu

Sayfa 2/17 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •