Sayfa 3/17 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 133 madde; 17 - 24 arası.

Konu: HTTBT - Hitit Bilgisayar Hizmetleri A.Ş.

T2 gelecek olan nakit için başvuru yapılır mı

2. Ne kadar talep görmüş bilgi alan var mı arkadaşlar?

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

3. 100 adet talebe 51 adet gelmiş.

4. 1000/497 adet gelmiş ne zaman işlem görür arkadaşlar.

%30 iskonto ile bi olumsuzluk olmazza en az 3 tavan olur diyorum ama şahsi kanaatim ytd

5.  Alıntı Originally Posted by arifmu Yazıyı Oku
    1000/497 adet gelmiş ne zaman işlem görür arkadaşlar.

%30 iskonto ile bi olumsuzluk olmazza en az 3 tavan olur diyorum ama şahsi kanaatim ytd
    1000 lot üstüne %20 düşmüş. Ne kadar çok para koyarsan o kadarının %20 si verilmiş. Eğer yüklü lot almak istiyorsan bunu tercih etmek daha mantıklı. 2 ya da 3 tavan sonrası riskli diye düşünüyorum. Bu Çarşamba ya da perşembe başlayabilir.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

6. Ziraat yatırımdan katılmıştım ama henüz portföyde birşey görünmüyor. Katılım başarısız mı oldu acaba?

7. Şimdi baktım gelmiş. 400 istemiştim 203 gelmiş.

8. Hitit Bilgisayar Hizmetleri A.Ş.'nin (Şirket) 35.192.308 TL nominal değerli paylarının halka arzı tamamlanmış olup, Şirketin sermayesini temsil eden 127.500.000 TL nominal değerli payları Kotasyon Yönergesi'nin 8. maddesi çerçevesinde kota alınmıştır. Halka arz edilen Şirket payları 03/03/2022 tarihinden itibaren Yıldız Pazar'da 12,25 TL/pay baz fiyat, "HTTBT.E" kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 3.000.000 TL olarak belirlenmiştir.

Sayfa 3/17 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •