Sayfa 4/17 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 133 madde; 25 - 32 arası.

Konu: HTTBT - Hitit Bilgisayar Hizmetleri A.Ş.

1. Hadi bakalım hayırlısı. Piyasa bozuk olmazsa en az 3 tavan beklentim var

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

2. Bazı angutlar investing de ünlünün mal sattığını söylüyor halka arz işlemini yapan şirket ünlü zaten ne yapacaktı ayrıca elinde 2 küsür mal var hissenin yarısından fazlasını emeklilik fonları yatırım fonları ve yabancılar kapmış zaten şimdi bu kalan lotları piyasadan toplamaya çalışıyorlar son kap haberi de çok olumlu turizm seyahat acente belgesi varmış bunu kullanacam diyor zaten yazılım şirketi olması bu alanda iyi ilerleme gösterir diye düşünüyorum Arap atı gibi sonradan açılır böyle ky tarafından burun kıvrılan şirketlerin ne olduğunu bu pandemi döneminde gördük
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. Cuma günü zeytinyağı almış olsaydık 125 den şimdi 200 TL. 75 TL kar hisse senetlerinden iyi kazandırıyor valla.

4. mobilyacı koleksiyon kadar bile olmadı . bir hisse ne kadar fon veya yabancı alırsa o şirket maalesef atak yapamıyor .

5. ortaklar kısmında yer alan pegasus herkesi yanılttı sanırım . veya arzdan yeterı mıktarı alınamadıgı ıçın baskıya devm ediliyor . yabancının ağırlıkta oldugu hısselerde bu tarz sıkıntılar oluyor maalesef

6.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    ortaklar kısmında yer alan pegasus herkesi yanılttı sanırım . veya arzdan yeterı mıktarı alınamadıgı ıçın baskıya devm ediliyor . yabancının ağırlıkta oldugu hısselerde bu tarz sıkıntılar oluyor maalesef
    Teorik olarak doğru .Ama yurt içi kurumsalın oranı yurtdışından % 10 fazla .. Bu durumda , bu vatandaşların aksiyon almaları beklenecek mecburen . Ne zaman başlarlar bilinmez ama Mart bu şekilde geçer diye beklentim var .. 3 aylık açıklandığı zamana kadar 17 üzerine atar zannediyorum.
    Bol kazançlar

Sayfa 4/17 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •