Sayfa 5/17 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 136 madde; 33 - 40 arası.

Konu: HTTBT - Hitit Bilgisayar Hizmetleri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Teorik olarak doğru .Ama yurt içi kurumsalın oranı yurtdışından % 10 fazla .. Bu durumda , bu vatandaşların aksiyon almaları beklenecek mecburen . Ne zaman başlarlar bilinmez ama Mart bu şekilde geçer diye beklentim var .. 3 aylık açıklandığı zamana kadar 17 üzerine atar zannediyorum.
    Bol kazançlar
    hangi halka arz bılanço ıle hareket etmiş ki bu edecek . tahtayı gotürecek kadar toplanana kadar burada surunur belkı ay belkı yıllar alır . aynı haftalarda işleme başlayan gürsel turızme bakıyorum bırde hıtıte . gursel de muazzam tavanda bekleyen var . hıtttı de ıse muazzam hacım var bu tarz hisselerde yabancı gorunen bıyıklıdır . yabancılar girmez bu tarz tahtalara adam 30 mılyon dolar soksa ortada mal kalmaz heee şirketı hespnı satarsın o ayrı

2. pandemı de pegasus 23 lere dusunce bır dedıkodu vardı alı sabnacı hisselerı topladı ve depo ettı dıye .zaten o esnada 23 den bır anda nerelere geldı hısse . tum ucaklar hangarda beklıyor hergun 30 mılyon dolar hangarda yatan ucaklar amasraf edıyor . ne zaman acılacagı bellı olmayan hava ulaşımı . ama pegasusu yuksledıkce yukselıyordu .

3. Görünüşe göre , herkesin tahammül edebileceği bir kağıt değil.. Trade ettiğim miktarı da buna gömseydim ,çoktan basıp çıkmıştim
    Bilanço verileri ile alakalı soru soracak olan varsa yazsın yardımcı olmaya çalışırım. Kısacılar sakın bulaşmasın !

4.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Görünüşe göre , herkesin tahammül edebileceği bir kağıt değil.. Trade ettiğim miktarı da buna gömseydim ,çoktan basıp çıkmıştim
    Bilanço verileri ile alakalı soru soracak olan varsa yazsın yardımcı olmaya çalışırım. Kısacılar sakın bulaşmasın !
    evet sabır zorlar . halka arz daha bitmemiş anlaşılan halen satılıyor

5.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Görünüşe göre , herkesin tahammül edebileceği bir kağıt değil.. Trade ettiğim miktarı da buna gömseydim ,çoktan basıp çıkmıştim
    Uzuncular ne yapsın nereye kadar beklesin. bilanço açılımınız nedir?

6.  Alıntı Originally Posted by TRADERSAFARİ Yazıyı Oku
    Uzuncular ne yapsın nereye kadar beklesin. bilanço açılımınız nedir?

Şirketin borcu yüksek gibi görünüyor ilk bakışta ama özkaynaklara göre kıyaslandığında gayet makul seviyede bence , burada bir sıkıntı yok . Müşteri dağılımı, dünya pazarındaki yeri artıları .. Bana göre esas sıkıntısı kar seviyesinde . 127,5 ödenmişe göre bu kazanç oldukça az . Zaten pd/dd ye baktığımızda 6.91 ! Yani 7 kat değerli şu an ki 12.91 fiyatıyla . Dikkat edilirse son zamanlarda sadece 1 tavan ile yetinen bir başka kağıt görülmedi ,o da yarım yamalak !! Bence sebep bu .. E yabancılar da kağıda çöreklenince kağıtta heyacanlı saatler geçiremiyorsunuz .
    Gn.Müdür Pazar günü 20 milyon $ lık bir cirodan bahsetti pazar günü yıl hedefi olarak .Artık buna göre kafanızda bir resim çizmeniz daha kolay olacak .
    Uzuncular için tavsiyem ,keza benim için de yol gösterici olacak olan 3 aylık bilançosuna dikkat etmeleri. İyi seviyede gelecek olan bir rakam yıl sonuna güzel işaretler verir . O rakamı gördükten sonra daha net konuşabiliriz ancak.
    Bence , bilançoya kadar 1 ileri 2 geri hareketlerle 12 - 14.50 arası devam eder .YTD

7. Yeni arzlar yeni mağdurlar yaratmaya başladı. yorum yapan bile yok ..

8. penta ile kıyaslanıyor ama ciroya bakarsanız anlarsınız kel alaka olduğunu . Belki de en önemlis pazar şartları aynı değil . bence tek artısı hititin havacılık sektörüne önelik tek şirket olması ve küresel çapta bir hava yolu şirketinin iştiraki olması

Sayfa 5/17 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •