Sayfa 6/17 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
Arama sonucu : 133 madde; 41 - 48 arası.

Konu: HTTBT - Hitit Bilgisayar Hizmetleri A.Ş.

1. yatırım fonları aldıkça umudum azalıyor

2. azimut portföy %5 üstüne çıkmış durum da

3. Tırt 10 milyon kar cücük kalmış öz sermaye 638 milyon ama kar 10 milyon hadi öz sermayenin 319 milyonu halka arzdan yani 2021 in sonu itibariyle bile desek öz sermaye 266 milyon buna göre bile 10 milyon kar düdük kalır yani enflasyonun ilk 5 aylık yükselişi göz önüne alındığında yaptığı kar hiçbişey gibi bişey yani bide pegasus şirketin %36 sına ortak olmuş nesine ortak olmuş ki havacılığa yönelik yazılım firması kendi dalında dünya üçüncüsü diyorlar ama kar yoksa hepsi havada kalıyor maalesef sanırım bu günkü haber ve harekette ky ya mal itelemek için yapıldı bilançodan hemen önce yaptılar çünkü böyle bir bilançodan sonra yapmazlardı maalesef durum bu
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

4. Yazılım şirketlerinin içinde kendini en çok rezil eden bu şirket oldu maalesef smartiks bile 73 milyonluk öz sarmayeye 3.6 milyon net kar yazmış kafein 204 milyon öz sermayeye 23 milyon kar halka arz da iyi arz yapılmış anlaşılan

5. Yav yazmadan duramıyorum şimdi gördüm investinde biri çok kötü bilanço bekliyordum yanıldım felan filan demiş bu ya kendini kandırıyor yada ky yı kandırıyor 2019 rakamlarını şimdiden geçmiş miş ya 2019 diye bir şey kaldı mı2019 pandemiden önceki yıl yani ülkede yıllık enflasyonun 10 12 lerde gezdiği yıl şu an %110larda geziyor 2020 yi hiç hesaba katma son 1.5 yılın enflasyonu bile %200 oldu yani 2019 dan örnek vermek yanlış olur 2019 o kadar uzağız ki artık lafı bile edilmez

6. halk bu sevindiri sonra çakar 30 dan verdim ama alım için yarını beklicem

7. Tam bir hayal kırıklığı dünya şampiyonun düştüğü hallere bak bundan kelli bi bok olmaz bundan

8. Yükselecek hisse kap duyuruları dan belli ediyor zaten kendini bu hisse ayda 1 kap gönderiyor o sebeple tırt ide işe yaramaz bilançolar gönderir bundan sonra

Sayfa 6/17 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •