Sayfa 16/17 İlkİlk ... 614151617 SonSon
Arama sonucu : 133 madde; 121 - 128 arası.

Konu: HTTBT - Hitit Bilgisayar Hizmetleri A.Ş.

1. Bilanço ne zaman gelecek ?

2. Bilanço gelse ne olur diyesim var çok gitmiş gibi bir de düşüyor sinir uçları ile oynuyor resmen .

3.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Bilanço gelse ne olur diyesim var çok gitmiş gibi bir de düşüyor sinir uçları ile oynuyor resmen .
    Düş bakalım namıssız sen düştükçe ben almazsam ,teknoloji ve yazılımlar rekor kırıyor her gün biri gidiyor sen nesin anlamadım, ne kap var ne başka bir şey bol devre kesici kapı atıyor.
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

4.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Düş bakalım namıssız sen düştükçe ben almazsam ,teknoloji ve yazılımlar rekor kırıyor her gün biri gidiyor sen nesin anlamadım, ne kap var ne başka bir şey bol devre kesici kapı atıyor.
    Devre kesmeye devam sanki çok çıktın, karın ağrın ne anlamadım ki ,benden başka yazan da yok.Nedeni ne takası ,alani satani vs bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ??

5. Bilanço fena değil. Uzun zamandır teknoloji hissesi almıyordum. Fiyatını uygun buldum ve aldım. Bakalım neler olacak.

6.  Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    Bilanço fena değil. Uzun zamandır teknoloji hissesi almıyordum. Fiyatını uygun buldum ve aldım. Bakalım neler olacak.
    Hoş geldiniz ayağınız uğurlu gelir inşallah
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

7. 31 Mart itibariyle AJet başlıyor.

Şimdinin az, geleceğin çok ucuzu...

8. Fonlar satıyor özellikle Azimut karın ağrısı bu demek ,fonun sattığını da biz alıyoruz 🤣
    Dikensiz gül olmazmış

Sayfa 16/17 İlkİlk ... 614151617 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •