Sayfa 1/17 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 133 madde; 1 - 8 arası.

Konu: HTTBT - Hitit Bilgisayar Hizmetleri A.Ş.

HTTBT - Hitit Bilgisayar Hizmetleri A.Ş.

SPK bülteni : https://spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2022&no=8

Halka arz fiyatı : 11.50 - 12.50

Yatırımcı iliskileri : https://hitit.com/tr/yatirimci-iliskileri/halka-arz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Hitit Bilgisayar Hizmetleri A.Ş.
    Mevcut ortaklardan Fatma Nur GÖKMAN a ait 2.423.078 TL nominal değerli, Dilek OVACIK a ait 500.000 TL nominal değerli, Hakan ÜNLÜ ye ait 461.538 TL nominal değerli, Özkan DÜLGER e ait 461.538 TL nominal değerli ve Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. ye ait 3.846.154 TL nominal değerli olmak üzere toplamda 7.692.308 TL nominal değerli C Grubu payların satışı gerçekleştirilecektir.
    Ünlü Menkul liderliğinde halka arz edilecek,
    Şirket payları, 11,50 - 12,50 TL fiyat aralığı ile halka arz olacak,
    Yurtiçi bireysel yatırımcılara dağıtım, oransal dağıtım yöntemine göre yapılacak,

3. Alım taahhüdü var mı?

4. fiyat aralığı olan bir arza tövbe haşa girmem. küçük yatırımcıya tavandan ver kurumsallara da alttan ver. kurumlar biz küçük yatırımcıyı istediği gibi ezsin. yok ya!

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

HTTBT - Hitit Bilgisayar

HTTBT - Hitit Bilgisayar

7.  Alıntı Originally Posted by beneksol Yazıyı Oku
    fiyat aralığı olan bir arza tövbe haşa girmem. küçük yatırımcıya tavandan ver kurumsallara da alttan ver. kurumlar biz küçük yatırımcıyı istediği gibi ezsin. yok ya!

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn beneksol fiyat aralığı olan tarzlarda farklı taleplere farklı fiyattan satış mı yapılıyor yoksa talep edilen üst fiyat arz fiyatı olarak mı belirleniyor ?

Sn hayek sizin bu konuda görüşünüz nedir ?

YTD.

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Sayfa 1/17 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •