Sayfa 5/10 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
Arama sonucu : 73 madde; 33 - 40 arası.

Konu: INVES - Investco Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Anlaşılmayacak bir şey yoksa eşit halka arzda nasıl bir kişi 12 milyon lot aldı bana açıklayabilir misiniz? Üstelik tavanda 2777 emir kalmışken.
    Diğerlerinden oldu talep yüksekten özel emirle alıyorlar,Hepsini eşit dağıtmak zorunda değil,ytd

2. Investco Holding A.Ş.'nin (Şirket) 37.500.000 TL nominal değerli paylarının halka arzı tamamlanmış olup Şirketin sermayesini temsil eden 187.500.000 TL nominal değerli payları Kotasyon Yönergesi'nin 8'inci maddesi çerçevesinde kota alınmıştır. Halka arz edilen Şirket payları 01/03/2022 tarihinden itibaren Yıldız Pazar'da 24 TL/pay baz fiyat, "INVES.E" kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 4.000.000 TL olarak belirlenmiştir.

3. herkese hayırlı kazançlar ilgi yok nedense hüner de paylaşımlar daha çoktu

4.  Alıntı Originally Posted by kapkankaan Yazıyı Oku
    herkese hayırlı kazançlar ilgi yok nedense hüner de paylaşımlar daha çoktu
    Bu kadar çok ky olan bir hisse tavan gider mi şüpheliyim

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

5. https://www.borsagundem.com/haber/bo...-caldi/1646053

Helal olsun çok değerli bir holding ,maalesef ben arza ukrayna krizi nedeniyle korkup katılamadım ancak alanlara hayırlı olsun ,ileride çok güzel yerlere geleceğine inanıyorum ,tıpkı diğer şirketleri acsel vertu verus ve pamel gibi.
    keşke borsamıza gelen şirketler hep böyle adam gibi şirketler olsa

6. 2021 Yılındaki çok yüksek kar, şirketin 1 Ocak 2021 tarihi itibari ile Yatırım İşletmesi (faaliyet alanı değişmiş) olarak hareket etmeye başladığından muhasebe değişikliği nedeni ile 1.314.744.282 TL Esas faaliyetlerden diğer gelirler gelmekte. Bu karı çok yüksek göstermekte.2019 yılında yaklaşık 93 Milyon, 2020 yılında 250 milyon, 2021 de ise 1 Milyar 711 Milyon gelmiş fark buradan kaynaklı
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

7.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    https://www.borsagundem.com/haber/bo...-caldi/1646053

Helal olsun çok değerli bir holding ,maalesef ben arza ukrayna krizi nedeniyle korkup katılamadım ancak alanlara hayırlı olsun ,ileride çok güzel yerlere geleceğine inanıyorum ,tıpkı diğer şirketleri acsel vertu verus ve pamel gibi.
    keşke borsamıza gelen şirketler hep böyle adam gibi şirketler olsa
    İlk günden tavan yapmayan kağıda mesafeli dururum ben. Belki halka arz fiyatının altına gelmez ama yüksek kazanç beklemek zor bu, durumda

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    İlk günden tavan yapmayan kağıda mesafeli dururum ben. Belki halka arz fiyatının altına gelmez ama yüksek kazanç beklemek zor bu, durumda

Ben bir kağıtta ışık gördümmü kriz falan dinlemem alırım,daha düşersede düşsün çünkü ben kendi değerlendirmeme göre alım yaparım borsa rüzgarıyla işim asla olmaz ,bu kağıtta ışık görüyorum ,alacağım kağıtları bu gün için almam yarın için alırım ,evet belki tavan yapmadı piyasa bozuk olması nedeniyle ama ben bu kağıdın ileride borsanın yıldız kağıtlarından biri olacağı kanaatindeyim

Sayfa 5/10 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •