Sayfa 6/10 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
Arama sonucu : 73 madde; 41 - 48 arası.

Konu: INVES - Investco Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Ben bir kağıtta ışık gördümmü kriz falan dinlemem alırım,daha düşersede düşsün çünkü ben kendi değerlendirmeme göre alım yaparım borsa rüzgarıyla işim asla olmaz ,bu kağıtta ışık görüyorum ,alacağım kağıtları bu gün için almam yarın için alırım ,evet belki tavan yapmadı piyasa bozuk olması nedeniyle ama ben bu kağıdın ileride borsanın yıldız kağıtlarından biri olacağı kanaatindeyim
    Piyasa bugün çok iyiydi. Yurt dışına göre kaç gündür pozitif ayrışıyor. Endeks 2000'e dayandığında bile kırmızı kapatmış. Uzun vade için düşünüyorsanız birşey diyemem tabi.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

2. Şirketimizin %100 oranında lider sermayedar olduğu, başlangıç sermayesi 200.000.000 TL olan, "Rem Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş." unvanlı yeni bir şirket kurulması kararı verilmiştir.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

3.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Piyasa bugün çok iyiydi. Yurt dışına göre kaç gündür pozitif ayrışıyor. Endeks 2000'e dayandığında bile kırmızı kapatmış. Uzun vade için düşünüyorsanız birşey diyemem tabi.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Zaten ben hisse alırken bu güne değil yarına göre alırım ,bu gün zaten biliniyor ,mesele yarını öngörüp yerinizi alabilmekten geçiyor para kazanmak için

4.  Alıntı Originally Posted by horasanlı Yazıyı Oku
    zaten ben hisse alırken bu güne değil yarına göre alırım ,bu gün zaten biliniyor ,mesele yarını öngörüp yerinizi alabilmekten geçiyor para kazanmak için
    hissenin büyük kısmını alan adamı ınternetten bı aratın.karısmadıgı dolambazlık kalmamıs yazıyor ınternette.zaten vertu verus vb fılan sırketlerın gızlı ortagıymıs.

Aynı zamanda zamanında artog dıye bır hısse vardı ıcını bosaltan da oymus.oyle yazıyor ınternette borsa sıtelerınde.karısmadıgı operasyon kalmamıs.

Yazanlar bunlar.inşallah iyi olur yatırımcı adına..

5. 85965 dediğiniz doğru Hisseyi alan adamın şirketin gizli ortaklarından olduğu söyleniyor birde şoyle bir şey var invesi yürütmesi için verusun yürümesi lazım böyle bir savaş ortamında tahtaya kim 400 milyon tl bağlar ve benim anladığım kadarıyla kağıtları biri toplaması lazımki kağıt yürüsün yoksa tahta nasıl yürüyecek birileri alacakki tahtalar yürüsün ky tahta yürüttüğü nerde görülmüştür

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. ak cuma günü satıştaydı

7. Hektaş aldım 50 garanti diyorlar

8. Sadece duyum dikkate almayın lutfen kimsenin vebalini almak istemem

Sayfa 6/10 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •