Sayfa 23/40 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
Arama sonucu : 313 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Küresel ponzi

Sn Yönetici topiği kilitleyebilir miyiz, bir süre ara vermek istiyorum. Saygılar...

2.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Sn Yönetici topiği kilitleyebilir miyiz, bir süre ara vermek istiyorum. Saygılar...
    Sayın Achiles sizi Twitter hesabınızdan takip edebilirmiyim. Mümkünse. Saygılar.

3. Tuncer Hoca'nın bir kitabında "b base" birinci dalga ile ilgili birşeyler okumuştum.

Tartışılan bir şey ama birinci dalga b base olduğunda üçüncü dalga hayli uzun oluyor gibi bir gözlemim var.

Topiği kilitletemedik, sanırım pek itibarımız yok yönetim nezdinde...

Neyse, şunu koyayım...

Küresel erenlerin sıkıntısı da şu, şöyle bir yakışıklı 'bel kırma' hareketi yapamadılar, o yüzden aranıyorlar, yoksa şimdiye fiş çoktan çekilmişti.

Olabilir...olmaya da bilir...olursa bizim erenler verdiğim kalıbı tamamlatabilir, hala tamamlanmadı eksik dalgası var...YTD

ps.: Bir süre özel işlerim var, topik akışı esnasındaki 'yoğun(?)' katılıma ara vermenizi rica edeceğim. (Sosyal medya hesabım yok/Sn Şengöz' ün kitaplarını okumadım)

Saygılar..

Hayırlı olsun...YTD

ps: Normalde ED beklenmeli..ZZ A İM ise C si ED gelir...ama işte...titan titana olunca mevzu..ola da bilir olmaya da bilir...ama genel görüntü ED ye dönüyor NDX...diğer piyasalar sert bir 4 ile hala toplayabilir...bknz US2000, WILSHIRE..v.s..

kaçtım..kritik diye yazdım...bir süre yokum..

Yakın plan 4 saatlik NASDAQ OANDA CDF YTD

Ters Lin Skala

Sayfa 23/40 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •