Sayfa 105/491 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 833 - 840 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. Bende çıtır yapmıştım geçen ay sattım ama durumu toparlayınca günlük tek tek aldım.Ancak son haftadaki hacmi anlayamadım.40 yaşından sonra bir inatla AÖF okuyacağım diye helak oldum son hafta.Bu seneki yolladığı bilançolardaki Esas falşyet karlarına bakacaktım bşrde FAVÖK oranlarına.Gerçi param olsa gene alırım ama bu veriler önemli benim için.Bakalım haftaya güzel olur inşallah.

2. Param olduğunda bundan sonra size danisirim
    Resmen dalga geçmişiniz tahtayla tebrik ederim sonucda 1 ayda 3000 geçer demiştim adamların işi bu

3. Bu yazdıklarını üstüme almıyorum herzaman belirttim param varsa yibitaş alırım keza ben düşerken aldım hatta bi ara 1800 lere gelince acaba hatamı yaptım bile dedim ve 1900 den almaya korktum işin açıkçası ve gittim Odaş aldım.Belki hata yaptım Şuan maliyetimin üstünde.BU ARADA SENİN YAZDIKLARIN ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR PİSİKOLOJİK SAVAŞI KAZANDILAR SANIRIM AMA BENDE KAYBETMİŞ SAYILMAM.

4. Rosene 23 ün hakkını verin.Geçen hafta inandımki birileri bu hissede artık.Rosene23 ün dedikleri sadece fiyat farkı ile aynı seneryo itibarı hak ettin.Umarım bu hisseden zamanında yazmış olduğun zararları çıkartırsın.

5.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Rosene 23 ün hakkını verin.Geçen hafta inandımki birileri bu hissede artık.Rosene23 ün dedikleri sadece fiyat farkı ile aynı seneryo itibarı hak ettin.Umarım bu hisseden zamanında yazmış olduğun zararları çıkartırsın.
    Bu adamların iyi niyeti yok bende de az bir şey para olsa kurtaririm ama 40000 lira olması hayal. İşi bildiklerini zannediyorlar bunlardaki paranın çeyreği bende olacak otturturum borsayı hatta küstahlık olacak ama rakamlar bile ben burda yazdığım için tutmadı. Borsadan ziyade beni ise alsınlar strateji dersi vereyim kendilerine paranın gücüyle bana küs beyinli diyen ahmagi parmagimda oynatirim.dunyanin düzeni bu ya güçlü olacan yada olimpik abinin dediği gibi suyun akışına göre gidecen. Bsoke dede aynısını yapıyorlar ozbalda bsoke gibi bir tahta hakketdigi yerde değil ne kadar düşerse o kadar değerli bir kağıt ama bu adamların elinde oyuncak spk bunlarla çalışıyor sanki yazık ülkemin vatandaşlarına

Bu sefer 1500-1800 aralığını gözüne kestirmiş olabilir,,,oradan yüklü alırım.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Bu sefer 1500-1800 aralığını gözüne kestirmiş olabilir,,,oradan yüklü alırım.
    Nedense banada öyle geliyor .bu sefer bir kaç arkadaşa dümeni anlatdim hakverdiler bir şekilde para ayarlayıp bende gireceğim bu sefer zaten 2019 yılında ne olacaksa olur

8.  Alıntı Originally Posted by rosene23 Yazıyı Oku
    Nedense banada öyle geliyor .bu sefer bir kaç arkadaşa dümeni anlatdim hakverdiler bir şekilde para ayarlayıp bende gireceğim bu sefer zaten 2019 yılında ne olacaksa olur
    Bizde sans olsa anamizdan kız dogardik

Sayfa 105/491 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •