Sayfa 128/491 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

https://www.resimag.com/p1/c69018f6e2c.jpeg

İsbtr örnek sadece örnek bir hisseyi almak isteyen onun ema (233) üzerinde olup olmadığına bakın
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

İsbtr den etkilenen bir grup ybtas ta da aynı hareketi yapacak gibi

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Çünkü sermaye 100K fiili dolaşım
    3920 lot çok az

İşbtr bile 29000*25.78=7476

6.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    İsbtr den etkilenen bir grup ybtas ta da aynı hareketi yapacak gibi

Üstad burda hangi beklentiyle götürecekler sizce bilgi için soruyorum..sadece lot sayısı az diye götürmezler sanırım götürürlerse alan kışı hangi beklenti ile alır bu senedi.. İsbtr de ilk harekette piyasada olan hisse adedi 3000 ü gecmezdı şuan daha da azalmıştır benım tahmınım.. Onumuzdekı hafta devam ederse hareket 15, 20 lotlarla dönecek hisse muhtemelen..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Üstad burda hangi beklentiyle götürecekler sizce bilgi için soruyorum..sadece lot sayısı az diye götürmezler sanırım götürürlerse alan kışı hangi beklenti ile alır bu senedi.. İsbtr de ilk harekette piyasada olan hisse adedi 3000 ü gecmezdı şuan daha da azalmıştır benım tahmınım.. Onumuzdekı hafta devam ederse hareket 15, 20 lotlarla dönecek hisse muhtemelen..
    Sermaye 100.000 olası sermaye artırımı ya da satış muhtemel benimki de tahmin temenni

8.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    73 hocam,,eksik söylemeyin lütfen
    Sayın Olimpik Forum Hocam,

An itibariyle o rakamlardaydı, yazıp, gönderene kadar ''Kaşım gözüm derken''

Tavandan Almak için kuyrukta bekleyen 80 lota çıkmış

''Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır".
    Warren Buffett

Y.T.D.dir

Sayfa 128/491 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •