Sayfa 163/491 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. Bistin en yüksek bedelsiz potnasiyeli olan hissesi YBTAS dikkat çekmeye başladı.ytd

2.  Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    Bistin en yüksek bedelsiz potnasiyeli olan hissesi YBTAS dikkat çekmeye başladı.ytd
    güzel diyorsunda bilanço yıllıkta ne kadar zarar yazacak onu görmek lazım, 4. çeyrekde de bir düzelme olmazsa sırf bedelsiz potansiyeli var diye 1 hisseye yaklaşık 3 bin tl yatırmak kolay iş değil, cesaret ister.. bi de girdinmi çıkması kolay olmuyor. siz d biraz sakin lütfen..hayırlısı olsun..

ytd değildir

3. Oyak Çimento şirketlerinden Adana Çimento, Aslan Çimento, Bolu Çimento, Mardin Çimento ve Ünye Çimento, birleşme niyeti ile görüşmelere başlanmasına karar verdi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Y.T.D değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    güzel diyorsunda bilanço yıllıkta ne kadar zarar yazacak onu görmek lazım, 4. çeyrekde de bir düzelme olmazsa sırf bedelsiz potansiyeli var diye 1 hisseye yaklaşık 3 bin tl yatırmak kolay iş değil, cesaret ister.. bi de girdinmi çıkması kolay olmuyor. siz d biraz sakin lütfen..hayırlısı olsun..

ytd değildir
    çimentoların çoğu zarar yazıyor zaten. yıllıkta yine bir çoğu zarar yazacak. biz yıllıkta yazacağı zarar için değil seneye 9 aylıkta harika bilançolar göreceğimiz için alın diyoruz. zaten hızla yükselen tüm çimento hisseleri de bu yüzden yükseliyor. şu sıralar borsanın en çok beklentili kağıtları çimentolar. çimentoların hepsi istisnasız çıkıyor. bunların arasından en ucuzu ybtas. ben bu tespiti yaptım, yazdım. o günden bu yana çıkıyor. daha yolun başında. alanlar almayanlara 4000lerden el sallar. bir yıl sonra 15000ler mümkün.
    korkanlar almasın. borsada cesurlar kazanır.

5.  Alıntı Originally Posted by hayri77 Yazıyı Oku
    çimentoların çoğu zarar yazıyor zaten. yıllıkta yine bir çoğu zarar yazacak. biz yıllıkta yazacağı zarar için değil seneye 9 aylıkta harika bilançolar göreceğimiz için alın diyoruz. zaten hızla yükselen tüm çimento hisseleri de bu yüzden yükseliyor. şu sıralar borsanın en çok beklentili kağıtları çimentolar. çimentoların hepsi istisnasız çıkıyor. bunların arasından en ucuzu ybtas. ben bu tespiti yaptım, yazdım. o günden bu yana çıkıyor. daha yolun başında. alanlar almayanlara 4000lerden el sallar. bir yıl sonra 15000ler mümkün.
    korkanlar almasın. borsada cesurlar kazanır.
    bir hisseye inanmanız güzel bişey ama 5 kat artacağına yönelik fiyat vermeniz sağduyulu bir yorum değil diye düşünüyorum.
    sonuçta kapalı gişe oynayan bir hisse bu. kotasyon tamamlanmadan bu kadar emin olmayınız.. bu denli cesur yorum yapan nicelerini gördük geçmişte sonra sırra kadem basıp gittiler.. hoşçakalın.

ytd değildir

6. Bir hissenin gideceğine inanıyorsan korkmazsın ISBTR ISKUR hisseleri nerelere gitti fiyatları ortada.Yonga hissesi bedelsiz açıklamadan önce zarar açıkladı hisse 3000 leri gördü.Ybtas'ında olmaması için hiçbir sebep yok kaldı ki YBTAS'ın sermayesi sadece 100000 tl hareketine başlarsa hissenin hangi rakamlara gideceğini kimse kestiremez.YTD

7.  Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    Bir hissenin gideceğine inanıyorsan korkmazsın ISBTR ISKUR hisseleri nerelere gitti fiyatları ortada.Yonga hissesi bedelsiz açıklamadan önce zarar açıkladı hisse 3000 leri gördü.Ybtas'ında olmaması için hiçbir sebep yok kaldı ki YBTAS'ın sermayesi sadece 100000 tl hareketine başlarsa hissenin hangi rakamlara gideceğini kimse kestiremez.YTD
    ya lütfen bunu yapmayın, ISBTR ISKUR yi örnek vermeyin arkasında nasıl bir kurumsal şirket İŞBANKASI var ,şeffaf bilinen bir şirket.. kaldıki isbtr sembolik önemde bir hisse..,

şu anda konuştuğumuz bu hissede örnek verdiğininiz kurumsal yapının kaşta kaçı var?? yonga kimsenin hayalledemeyeceği kadar sürprizdi kaç kişinin başına kondu o talih kuşu ???? bilinmez,, ama orda EGEEN diye herkesin gördüğü bilinen,kurumsal yaklaşık yılda 200 milyon kar yazan bi şirket var 3milyon 150 bin gibi ödenmiş sermayesi 645.814.791TL özsermayesi yani birikmişi var,
    neden bunu örnek verdim ? yani bir kişi bildiği gördüğü bir bir havuza mı girer, yoksa nereye varacağı belli olmayan belirsiz dalgalara mı bırakır kendini ,karanlık, sessiz, ıssız bir kumsalda.. işte ben buna cesaret demiyorum. sizin niyetiniz nedir onu da bilmiyorum.

yeri gelmişken şunu da söyliyim biz bi zamanlar işbir için çok heyecanladık yerimizde duramadık öyle bişey yaptık ki şirkete mailler filan, şirket bize yani mail atan herkese öyle bi cevap verdi ki dut yemiş bülbüle döndük, o günlerde işbiri 390 lara satmıştım aradan yıllal geçti yine o civarları görebildi.. siz de isterseniz böyle bişey yapın bakalım yabancı sahip size ne cevap verecek...

neyse boşver....size kolay gelsin...

ytd değildir

8. Beklenti hisse alımındaki en büyük nedenlerden biridir bence, buradaki bedelsiz beklentisinin yüksekliğide fevkalede müthiş 1 e 1370 tabikide hepsi verilmez, ama verilecek herhangi bir değer bile şimdiye kadar verilen bedelsizler içinde rekor olacaktır. Bir firma içinde bundan iyi reklam bence zor bulunur, (votorantim) yibitaş yıllarca en yüksek bedelsiz veren firma diye namı yürür, önemli olan bu gerçekleşek olursa bu hissede olup olmamaktır, zaten hisse sayısı çok az bir kısmıda 1 lota tamamlanamadığı için alınıp satılamıyor, geride kalan sayı dahada azalıyor. İskur ve işbtr işatr on yıllarca düşük fiyattan işlem gördü kimsenin dikkatini çekmedi ne zamanki 10 dan fazla katladı keşke bende alsaydıma döndü, ama gemi limandan demir aldı artık yetişmek imkansız, yonga içinde aynısı oldu, bu hisselerde sayı çok az fiyat çok yüksek beklenti ve hisseye sahip olup o artış duygularını ve heyecanı yaşamakta her borsacıya nasip olmuyor. Burdaki de bir beklentidir yıllar geçmiş birikimler çoğalmış, elbet bir gün beklentiler gerçekleşecek umudu var, bu ege, karton ve konya dada var insanlar yıllardır bekliyor bu hisselerde de, hem bu heyecanı yaşamak hemde yatırımlarını katlamak umuduyla, daha aşağılara düşebilir mi yada ne kadar düşebilir buda belli hissenin yıllar içindeki fiyatı belli. Ama çıkacağı noktanın sınırını tahmin etmek güç, ve o zaman bu geminin içinde olmak ayrıcalık olacaktır. Yoksa herkesin nasibi ve kazancı kendisine riski de kendisine. Allah herkesin kazancını artırsın, sağlık sıhhatle yemeyi nasip etsin.
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 163/491 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •